Značka ARTISTRY STUDIO predstavila nový rad dekoratívnej kozmetiky inšpirovaný výstredným Tokyom!

Výrobca luxusnej dekoratívnej kozmetiky ARTISTRY STUDIO, spoločnosť Amway, už v minulých rokoch predstavila niekoľko kolekcií, v ktorých sa odrážalo cestovanie, umenie, móda a veľké mestá ako napríklad New York či Bangkok. Teraz Amway prichádza s úplne novým exkluzívnym radom ARTISTRY STUDIO™ Tokyo edition, ktorý je inšpirovaný skrytými klenotmi Tokia, pulzujúcimi zábavnými štvrťami Shibuya, Ginza a Harajuku, hebkosťou kimon aj sladkosťou kvetov sakúr. Originálne ilustrácie na obaly navrhla japonská výtvarníčka Rumi Kuraji, ktorá sa nechala inšpirovať jarnými farebnými motívmi a mestskou módou.

 

ARTISTRY STUDIO™ Tokyo edition: RÚŽ NA LÍCA OH-SO-CHEEKY 

Sypký púder na líca, ktorý sa ľahko roztiera a prirodzene doladí vzhľad, ako by bolo líčenie vašou druhou prirodzenosťou. Táto praktická labutienka, na ktorú sa automaticky nanáša sypký púder, zanechá na lícach ľahké farebné tóny a dodá jemne žiarivý lesk.

Dostupné v troch odtieňoch: Kimono Coral, Kimono Nude a Kimono Pink

 

ARTISTRY STUDIO™ Tokyo edition: PALETA PRE LÍČENIE OČÍ A PIER 

Rýchle a dokonalé líčenie kdekoľvek a kedykoľvek? Skúste líčidlá v praktickej paletke, ktorá si vás získa krásnymi farbami.

Dostupné vo dvoch prevedeniach – Kabuki Pop a Kabuki Glam

Každá paleta obsahuje rôzne odtiene s priesvitným, lesklým, matným alebo trblietavým efektom. Je možné ich používať samostatne alebo v kombinácii pre rozmanitosť líčenia. Odvážne ich kombinujte a vytvárajte kontrastný vzhľad. Použite odtiene samostatne alebo sa pohrajte s vrstvením a vytváraním štruktúr podľa vlastnej fantázie.

 

ARTISTRY STUDIO™ Tokyo edition: CERUZKA PRE ZVÝRAZNENIE OBOČIA 

Perfektné obočie takmer okamžite? Nová ceruzka pre jeho zvýraznenie Vám umožní ľahko dosiahnuť úžasný dlhotrvajúci mikrobladingový efekt. Presný hrot aplikátoru s kefkou pri každom ťahu vypĺňa obočie a dodáva mu prirodzený a ohraničený vzhľad. Špička s niekoľkými hrotmi vytvára linky tenké ako vlas, ktoré vydržia dlhšie ako 12 hodín.

Dostupné vo dvoch odtieňoch: Ginza Chai Latte a Ginza Cocoa

 

ARTISTRY STUDIO™ Tokyo edition: FAREBNÝ GÉL PRE PLNÉ PERY

Ktorá žena by nechcela mať plné a krásne upravené pery? Skúste rúž s gélovým zložením, ktorý vďaka jemnému farebnému nádychu dodá perám načervenalý odtieň. Hydratačné zloženie podporuje ich plnosť. Gél môžete tiež naniesť na líca a rozotrieť špičkami prstov.

Dostupné vo dvoch odtieňoch: Sakura a Persimmon

 

ARTISTRY STUDIO™ Tokyo edition: FAREBNÁ MASKARA
OH-SO-COLORFUL

Žiarivá a výrazne farebná maskara dodá mihalniciam na objeme, farbe a hustote! Odtieň Harajuku Blue môžete použiť aj na čiernu maskaru pre ešte intenzívnejšie líčenie alebo na končeky mihalníc pre dosiahnutie ombré efektu.

Dostupné vo dvoch odtieňoch: Harajuku Blue a Harajuku Brown

 

Zdroj: Darinka I.