Značka ARTISTRY STUDIO™ predstavila hviezdnu kolekciu dekoratívnej kozmetiky inšpirovanú bohémskym a žiarivým Los Angeles!

Výrobca luxusnej dekoratívnej kozmetiky ARTISTRY STUDIO™, spoločnosť Amway, už v minulých rokoch predstavila niekoľko kolekcií, v ktorých sa odrážalo cestovanie, umenie, móda a veľké mestá ako napríklad New York, Tokio, Paríž či Bangkok. Teraz Amway prichádza s úplne novým exkluzívnym radom ARTISTRY STUDIO™ Los Angeles Edition, ktorý je inšpirovaný svetoznámym mestom snov.

 

Pohodový život na kalifornských plážach, prenádherné západy slnka pri tichomorskom oceáne, zdravý životný štýl, ale aj žiara reflektorov a dokonalý vzhľad hollywoodskych hviezd na červenom koberci – to všetko sa odráža v každom jednom produkte najnovšej kolekcie. Originálne ilustrácie na obaly navrhla talianska grafička z Los Angeles Roberta Zeta, ktorá jednoduchými obrázkami stvárňuje báječné a sebavedomé ženy oslnené mocným charakterom metropoly.

V kolekcii obohatenej o prírodné zložky, ako sú kokosový, olivový a slnečnicový olej, vitamín E, bambucké maslo či maslo z mangových semienok nájdete telové mydlá, tuhé parfumy, zvýrazňovače na obočie, očné tiene, lesky na pery aj rozjasňujúcu tyčinku na tvár.

Súčasťou kolekcie sú:

  • Dve čistiace telové mydlá, ktoré pokožkuosviežia, vyživujú a odstraňujú z nej odumreté bunky, pričom na nej zanechávajú pocit hodvábnej hebkosti.
  • Tuhé parfumy, ktoré vašu pokožku zahalia do jedinečnej vône. Vôjdu sa do každej kabelky a sú ideálnym pomocníkom na cesty.
  • Vodoodolný zvýrazňovač na obočie, s ktorým dosiahnete jednoducho prirodzené až dramaticky výrazné líčenie pre každú príležitosť. Vodeodolný gel obočie dlhodobo zahustí, vytvaruje a upraví.
  • Vodoodolné krémové očné tiene s oslnivou a žiarivou textúrou. Rozjasnite svoje oči hodvábnym krémovým tieňom a vytvorte jedinečný vzhľad a sofistikované líčenie, ktoré bude úplne v štýle pulzujúceho Los Angeles
  • Hydratačný lesk na pery Vykúzlite žiarivý úsmev ľahko a rýchlo. Lesk na pery, ktorý prežiari každý večierok ponúka jedinečný a dlhotrvajúci jas! Užite si svieži príval hydratácie s týmto ľahkým prípravkom s balzamovým zložením.
  • Rozjasňujúca tyčinka na tvár a balzamová tyčinka 2 v 1, ktoré v okamžiku rozžiari každý tón pleti a dodá podmanivý kalifornský nádych. Ošetrujúca receptúra a univerzálna farba, ktorá dokonale ladí s akýmkoľvek štýlom, typom pleti či vzhľadom a je vhodná pre denné aj večerné líčenie.

Zdroj: Darina I.

Artistry Studio LA Edition Beach Social