ZIMNÉ RADOVÁNKY ŠTÝLOVO A POHODLNE

Nová kolekcia F&F Active je aj v tohtoročnej “snehovej“ sezóne dostupná pre všetkých fanúšikov zimných radovánok. Či už aktívni športovci, začiatočníci, alebo rodiny s deťmi, všetci si nájdu v sortimente dokonale funkčné a zároveň trendové športové oblečenie na voľné chvíle – ktoré môžu dokonca vyhrať!

Zimné aktivity sú prevažne spájané s pohybom na čerstvom vzduchu a okrem udržiavania kondície  prinášajú aj zážitky a pohodu. Ano inak,  ideálne v zasneženom horskom prostredí. Prechádzka, lyžovačka,  alebo sánkovačka – to všetko a ešte viac si okamžite spojí väčšina ľudí s atmosférou zimných sviatkov, dovoleniek, či víkendov v prírode pod “bielou perinou“, ktorá môže dlhé babie leto veľmi rýchlo vystriedať. Vďaka aktuálnej kolekcii F&F Active, ktorá ponúka niekoľko variácií lyžiarskeho a zimného športového oblečenia, môžu byť tieto okamžiky o niečo intenzívnejšie. Široký výber produktov sa zameriava rovnako “aktívne“ na ženy, mužov ale aj deti.

 

Červená s bielou a jemné káro dominujú dámskej kolekcii, bledomodrá so sivou a červenou zvýrazňujú mužské rysy a veselé hviezdičky, bodky či výrazné pruhy spestria každé detské šantenie. Nezaostávajú ani doplnky – rovnako moderné a funkčné – čiapky, rukavice, lyžiarske a športové okuliare. Popri trendy farbách je prednosťou kolekcie aj funkčnosť jednotlivých častí oblečenia – nepremokavé, hrejivé, flexibilné, odolné a pohodlné vďaka materiálom určeným na aktivity v chladnom počasí (Thinsulate®).K dokonalému plánu s podporou od F&F Active chýba už len bohatá snehová nádielka!

 

Spolu s novou kolekciou F&F Active je tu aj nový on-line magazín, ktorý prináša najnovšie inšpirácie celebrít a ich obľúbené, zimné destinácie. Okrem cestovateľských vychytávok sú to aj dokonalé športové kombinácie trendových kúskov s hrejivými doplnkami, či tipy pre aktívnych športovcov ale aj malých nezbedníkov. Veľkou príležitosťou pre všetkých čitateľov magazínu je šanca vyhrať štýlový, lyžiarsky šatník F&F Active v hodnote 300,- EUR. Stačí sa zaregistrovať priamo na stránke www.F-F.com.