ŽIARIVÉ KABELKY

Nechajte sa unášať žiarivým letom plným pohody a veselosťou a prispôsobte tomu svoj šatník! Pritom ho vôbec nemusíte radikálne meniť. Postačí ak ho obohatíte o pár výrazne farebných doplnkov. Či už to bude kabelka alebo topánky. Jedinou podmienkou je, aby ste si vybrali tie najžiarivejšie. Monochromatické doplnky, najmä kabelky, sú veľkým trendom, ktorý by ste určite mali vyskúšať.

Čistý tvar

Najlepší efekt dosiahnete ak si vyberiete také kúsky, ktoré majú jednoduchý a čistý tvar. Tak docielite, že farba, ktorá by v tomto prípade mala hrať prím skutočne vynikne. Čistá línia tvaru má ešte jednu veľmi užitočnú výhodu. Vďaka nemu vybranú kabelku alebo topánky zladíte takmer ku každému kúsku oblečenia. Zlaté pravidlo v jednoduchosti je krása opäť potvrdzuje svoju nesmrteľnú platnosť. Šetrite všade, len nie na intenzite a žiarivosti farby. Pri jej výbere sa pokojne vybúrte, koľko sa vám žiada.

 

Tá pravá farba

Môžete siahnuť v podstate po akejkoľvek farbe, ale najväčším hitom je žiarivá oranžová, žltá, zelená poprípade červená, ale to je už skôr dávno overená klasika. Aby ste „nezabili“ nové žiarivé kúsky svojho šatníka snažte sa ich zladiť skôr s jednoduchým oblečením. Jednoduchosť sa oplatí nielen vo farebných kombináciách, ale aj v strihu. Minimalizmus je v tomto prípade viac ako vítaný.

Staré známe, že topánky a kabelka by mali byť v rovnakej farbe je už dávno pochované pravidlo, tak sa nebojte ho porušiť aj v tomto prípade. Rovnako to platí aj o opasku.

Veľmi pekne vyznie ak sa ku kabelke doladíte šperkom s detailom v rovnakej farbe.

 

Zdroj: www.tiaswayxo.com, itsdynda.tumblr.com, blog.bagskart.com, www.aliexpress.com, www.capreceknowsfresh.com, lookbook.nu, www.deodore.com, lauramarie.squidoo.com, http://fashionismyonlydrug.blogspot.sk/