Ženy, odhodlajte sa a vyskúšajte lietať

Zdroj obrázku: Hryhorii Patlakha / Shutterstock.com

O viacerých adrenalínových športoch sa hovorí, že sú skôr vhodné pre mužov. Pre niekoho sú nebezpečné, pre niekoho príliš akčné a niekto si myslí, že ženy nemajú dostatok odvahy. Dokážte im opak! Každá žena má v sebe odvážneho a dobrodružného ducha. Ak naberiete odvahu, aj vy môžete zažiť adrenalínový zážitok na vlastnej koži.

 

Ak sa blížia vaše narodeniny či iný sviatok a vy v kútiku duše snívate o dobrodružnom zážitku vo vzduchu, nebojte sa o ňom hovoriť. Vaša rodina či priatelia naň takisto určite radi prispejú. Vám sa splní váš tajomný sen a ostatných poteší, keď vám darujú niečo, na čo naozaj nikdy nezabudnete.

Čo si môžete priať?

NEZABUDNUTEĽNÝ LET

Lety balónom poznáme skôr z romantických filmov. Avšak aj na Slovensku môžete takýto let balónom zažiť. Počas letu si stihnete urobiť selfie na Instagram, a zároveň stihnete obdivovať krásy, ktoré Slovensko ponúka. Nemusíte sa ničoho báť, celú dobu bude pri vás skúsený profesionál.

Nikto by vás netipoval na milovníčku adrenalínu? Dokážte im, že sa mýlia a pošlite im fotku z letu balónom. Na takýto darček a samotný zážitok len tak nezabudnete. V balóne nemusíte ísť sama, môžete so sebou zobrať aj vašu sestru, iného člena rodiny alebo kamarátku.

 

NEOPÍSATEĽNÝ ZOSKOK

Cítite sa ešte odvážnejšie? Potom si ako darček môžete vybrať tandemový zoskok. Odvahu mať môžete, ale ani tým najodvážnejším nie je všetko jedno, keď stoja v otvorených dverách vrtuľníka. Nie je však nad to, keď sa človek prekoná a skočí.

Budete na seba hrdá ešte dlho po zoskoku. Zoskok môže byť zdokumentovaný, aby ste mohli komukoľvek ukázať, čo ste zvládli. Skákať môžete na rôznych miestach Slovenska. Pred samotným zoskokom absolvujete krátke školenie, v ktorom vám všetko podstatné bude vysvetlené.

Všetky informácie o adrenalínových leteckých zážitkoch a darčekoch nájdete na leteckezazitky.sk, kde si môžete vybrať zážitok presne pre vás.

Zdroj obrázku: Hryhorii Patlakha / Shutterstock.com