ZDRAVÉ A UPRAVENÉ NECHTY SÚ VIZITKOU ŽENY

Každá žena, ktorá dbá o svoj zovňajšok vie, že k celkovému upravenému vzhľadu nepatria len vlasy a pleť, ale aj nechty. V súčasnosti je veľkým trendom najmä gélová či akrylová manikúra nechty, ktoré nám na pár týždňov vyriešia starosti s úpravou našich nechtov.


Avšak každá z nás by nemala zabúdať na to, že len zdravé nechty môžu vyzerať krásne, preto je potrebné im venovať dostatočnú pozornosť. Ak vás trápia krehké a lámavé nechty, tento problém môže poukazovať aj na nedostatok živín v tele. V takom prípade vyskúšajte do svojho jedálnička zaradiť viac čerstvej zeleniny, ovocia, orechov a strukovín, prostredníctvom ktorých získate potrebné vitamíny. Nápomocné môže byť aj doplnenie železa a zinku.

 

Pri oslabených nechtoch môže byť v rámci lokálnej starostlivosti nápomocný aj URGO Filmogel® Poškodené nechty vo forme laku s obsahom polyméru prírodného pôvodu, ktorý sa aktívne viaže na štruktúru nechtu a má posilňujúci účinok. Lak sa nanáša jedenkrát denne a štetec, ktorý je súčasťou uzáveru, zabezpečí jeho presnú aplikáciu. Zdravotnícka pomôcka po nanesení preniká do štruktúry nechtu, kde čistí, regeneruje a chráni necht, stabilizuje štruktúru a zároveň podporuje jeho zdravý rast. Produkt je voľne dostupný v lekárňach. Pred použitím si pozorne prečítajte návod na použitie.

Zdroj: Daniela H.