Zdravé a chutné ovsené raňajky

Raňajky sú základom celého dňa. Nemali by na ne zabúdať malí ani veľkí. Aspoň na pár minút si sadnúť, vychutnať si spoločne prvé jedlo dňa a správne sa naladiť do práce, či do školy. Nemusíte vymýšľať nič zložité, nečakajú vás žiadne zdĺhavé prípravy. 

 

Ak chcete, aby sa aj najmenší naučili raňajkovať, očarte ich ovsenými raňajkami v podobe Mysli pre princezné a Mysli pre pirátov. Hovorí sa, že oči jedia tiež. A tak farebné obaly zvonka a chrumkavé ovsené vločky s ovocím, lupienkami v čokoláde a farebné burizóny zvnútra učarujú nejednému drobcovi. Nasypte im ich do misky, zalejte mliekom alebo ich vsypte do bieleho jogurtu. Príprava zdravých raňajok vám zaberie len pár sekúnd.

Aby ste raňajkovali pekne spolu, ochutnajte ovsené vločky doplnené jačmennými, žitnými a pšeničnými vločkami v špeciálnej úprave, vďaka ktorej sú krehkejšie, mäkšie, chutné a ľahko konzumovateľné. Novinka s konopným semienkom obsahuje 12% dyňových a 5% konopných semienok a pre chrumkavosť plátky lahodných mandlí.

Dokonalý pomer omega 3 a 6 mastných kyselín s minerálmi vás jednoducho naladia do nového dňa a  ustrážia aj vašu líniu pred letom.

Autor: Wera