Zbaviť sa tukov a očistiť telo prírodnou cestou? Vezmite si na pomoc čaje TEEKANNE Fit&Slim a Detox&Slim

Rozhodli ste sa zhodiť nejaké to prebytočné kilo alebo chcete svoje telo prečistiť? K vhodnému jedálničku a zdravému pohybu pridajte aj bylinné čajové zmesi od TEEKANNE z radu Harmony for body & soul. Prírodnou oporou vám bude čaj TEEKANNE Fit&Slim, podobne ako upokojujúca zmes TEEKANNE Detox&Slim. Všetky tieto bylinné zmesi so zeleným čajom prispievajú k prirodzenému procesu očisty a prírodnou cestou pomáhajú zabraňovať hromadeniu tuku v tele.

 

TEEKANNE Fit&Slim je harmonicky vyvážená zmes očistných bylín a zeleného čaju, ktorú je skvelé popíjať v prípade, že sa snažíte schudnúť. Hlavnú úlohu v nej hrá cezmína paraguajská, známa tiež ako maté. Jej listy podporujú trávenie, potláčajú pocit hladu a pomáhajú detoxikovať organizmus. Povzbudzujúcu cesmínu dopĺňa žihľava, ktorá účinne pomáha uvoľňovať z tela toxíny. Korunu čaju TEEKANNE Fit&Slim dáva zelený čaj. Ten je veľmi dobre známy nielen pre obsah zdraviu prospešných antioxidantov, ale aj katechínov, ktoré pomáhajú bojovať proti hromadeniu tuku v tele.

S prirodzeným detoxom od škodlivín vám pomôže čaj TEEKANNE Detox&Slim, a to najmä bylina, ktorú možno bežne prehliadate ako nepríjemnú burinu – žihľava. V skutočnosti ide o rastlinu s úctyhodnými účinkami na zdravie. Napomáha okrem iného odvádzať vodu z tela, prispieva k čisteniu krvi a k správnej funkcii obličiek. Zmes obsahuje aj listy zeleného čaju, ktoré podporujú metabolizmus tukov a robia z nápoja pomocníka pri ceste za vašou vytúženou postavou. Čaju dodáva sviežosť aj mäta pieporná, a pokiaľ si chcete spolu s jarnou očistou dopriať aj príjemnú chuť ovocia, siahnite po verzii TEEKANNE Detox&Slim passion fruit s lahodnou maracujou.

Zdroj: TEEKANNE