Zaujímavosti zo sveta žien

Zaujímavosti zo sveta žien

V dnešnom článku si predstavíme top 5 zaujímavostí zo sveta žien o ktorých muži nevedia. Nevedia o nich preto, pretože ide o „tajomstvá“, o ktorých ženy mlčia, pretože práve tie im pomáhajú uloviť si svojho vytúženého princa.  Pozrime sa na to, aká je ich top 5-ka toho, čo si všímajú na mužoch. Možno dáme návod aj tým, ktorí ešte svoju vytúženú polovičku nenašli.

  1. Vedia, čo chcete

Zistilo sa, že príliš veľa mužov si nerobí ťažkú hlavu s hľadaním či výberom svojej partnerky, ale zoberú hneď tú, ktorá im padne „pod nohy“. Naopak, my ženy sme viac obozretnejšie a vyberavé čo sa týka výberu nášho partnera. Máme rady, ak máme veľa nápadníkov, ale vždy si vieme toho svojho či už správneho či nesprávneho dobre prekuknúť. Často otáľame a premýšľame, či je to ten správny pre nás a či sa oplatí možno sa aj niekedy vzdať toho, či máme radi.

 

  1. Dôležité je oblečenie

Čo si myslíte, že si na vás žena všimne ako prvé okrem vašich vlasov a tváre? Jednoznačne je to oblečenie. Nemyslím tým značkové veci, ale práve také, aby ste sa v tom cítili pohodlne nielen vy, ale hlavne také, aby keď sa pozriete do zrkadla zistíte, že v tom dnes určite zbalíte nejakú ženskú. Pretože ako sa vraví, nikdy neviete, kedy môžete stretnúť toho pravého/tú pravú.

 

  1. Vôňa

Ďalšou z vecí, ktoré ženy zaujme je vaša vôňa. Nemusíte zase teraz pol fľaštičky minúť len preto, že chcete zbaliť ženu, ale jemná mužská vôňa vie zaujať každú dámu natoľko, že hoci len keď pôjdete okolo, minimálne jedna sa za vami isto otočí. Preto nikdy nezabúdajte na dobrý parfém, aj vďaka ktorému vám žena môže podľahnúť.

 

  1. Byť zaujímavý

Ak už ste sa dobre obliekli a navoňali, ani to pre ženu nemusí byť dostačujúce. Prečo? Pretože my ženy sme niekedy až príliš náročné na výber partnera. Nestačí nám len to, aby dobre vyzeral a tým nás reprezentoval, ale túžime po takom, ktorý bude zaujímavý hlavne pre nás. Musí nás niečím zaujať. Možno je to tým, že rozpráva vtipné príhody, môže nás zaujať aj taký, ktorý zase nie je až taký vtipný ako si myslí, ale nás práve tým priťahuje. A hlavne, túžime po takom, ktorý spraví veci nečakane. Nenarážam na to, ak vás pozve na večeru a „nečakane“ zaplatí. Ale myslím drobnosti, ktoré sa nedajú opísať iba zažiť. Preto muži, robte veci nečakane, ale zase nenamotajte si ženu natoľko, že si vás prestane vážiť.

 

  1. Byť dobrodružný

Ženy milujú dobrodružstvá a skúšanie niečoho nového. Preto muž by mal stále ženu niečím prekvapiť, nejakým nečakaným výletom, dobrodružstvom, v rámci toho, aká dobrodružná je žena, s ktorou zdieľa svoj život. Myslím si, že každá žena je v istom slova zmysle dobrodružná žena. Pretože inak by sme sa nenamotali na mužov. 🙂

Autor: Miriama L.
Foto:
Shutterstock

Zaujímavosti zo sveta žien