Zaslúži si ten chlap druhú šancu?! Romcom Sviatok osamelých

Tri ženy, tri rande a jedna prázdna stolička.
Sviatok osamelých je príbeh o troch ženách – Jane, Siobhan a Mirande, na ktoré sa vykašlú priatelia v ten najhorší deň, keď sa to dá – na svätého Valentína. Vysvitne, že na všetky sa vykašlal ten istý muž… „Je to romantická komédia so štipkou tajomnosti. Rozosmeje vás, zaplaví vás citmi, možno vás dokonca rozplače. Dúfam, že sa vám bude páčiť,“ odkazuje autorka Beth O´Leary.

 

Siobhan je temperamentná životná koučka, ktorá si toho nabrala na plecia viac než dosť.
Miranda je arboristka a už si zvykla, že kolegovia ju preto vnímajú ako chlapa.
Utiahnutá Jane zas pracuje ako dobrovoľníčka v miestnom dobročinnom obchode a zišlo by sa jej viac sebaúcty.

Tieto tri ženy sa navzájom nepoznajú a spája ich iba jedno: na všetky sa vykašlali v rovnaký deň, a ešte k tomu na Valentína! A vôbec netušia, že ide o toho istého muža.
Napriek všetkému mu dajú druhú šancu. Zaslúži si ju? Je v ňom vari viac, než sa na prvý pohľad zdá? A dozvedia sa pravdu, skôr než im zlomí srdce?

V romcome Sviatok osamelých nie je nič také, ako sa na prvý pohľad zdá. Pekne zamotaný príbeh. Tri ženy, ktoré majú svoje túžby, sny, radosti i starosti…a jeden muž, ktorý má zasa svoje tajomstvo.
Romantická komédia, ktorá má všetko, na čo sme pri tomto žánri zvyknutí: okrem romantiky aj sklamanie z lásky, blízki a verní priatelia, humor a zamotané vzťahy, neistota a napätie, tajomstvo. Navyše postavy, ktoré zaujmú a ktoré si obľúbite, takže budete chcieť vedieť, ako to s nimi dopadne. A napokon prekvapivý záver, ktorý by vám asi nenapadol.

Milan Buno, knižný publicista