ZÁKLADNÉ KÚSKY LETNEJ VÝBAVY

Sú veci, bez ktorých je leto nepredstaviteľné. Samozrejme, že do tohto zoznamu rátame zmrzlinu, vychladené drinky na terase a priezračnú vodu, no máme na mysli módne kúsky, ktoré letná garderóba vyslovene potrebuje. Poďte s F&F postupne odškrtávať.

Prvé na zozname sú maxi šaty. Elegantné alebo ležérne, výber záleží na príležitosti, no oboje využijete na maximum. Smaragdovo zelené alebo vo farbe elektrickej modrej sú ľahko kombinovateľné. Na večerné drinky s priateľmi alebo na rodinné oslavy v záhrade či promócie. Na doplnkoch nemusíte šetriť, znesú výrazné náhrdelníky alebo náušnice, navrstvené náramky aj vzorované sandále alebo lodičky. Šperkom môže byť aj clutch kabelka prípadne zaujímavý klobúk. Ležérne maxi šaty sú dobrým spoločníkom na teplé dni do práce, stačí na ne prehodiť denimovú bundu. Dajú sa nosiť na kúpalisko, pláž aj na večerné prechádzky s nízkymi sandálami, teniskami alebo balerínkami.

F&F_zakladne kusky_maxi

Druhé na zozname sú mini šaty. V F&F si môžete vybrať z množstva stihov, vzorov aj materiálov tie pravé, ktoré si zbalíte na dovolenku, s radosťou potom vybalíte aj doma a budete ich nosiť až kým nezačnú padať jesenné listy. V mini vyniknú pekne opálené nohy. Podľa strihu a materiálu si k nim môžete zvoliť vhodnú obuv a vyraziť na ľahký obed, do večerného mesta či letnú párty.

F&F_zakladne kusky letnej vybavy_mini

Tretie a štvrtné na zozname sú klobúky a okuliare. Bez nich môže byť leto aj bolestivé. Klobúk nemá len módnu funkciu, ale predovšetkým chráni hlavu pred úpalom a nedovoľuje Slnku priamo svietiť do tváre. Okuliare zas chránia naše oči, často sú záchranou č.1 ak nemáme dokonalý make-up a v neposlednom rade sú štýlovým doplnkom.

F&F_zakladne kusky_okuliare_klobuk