Záhrada plná farebnej jari!

thumbnail--zahrada-plna-farebnej-jari-155322

Prvé jarné lúče prenikajú do okien aj záhrad a úsmev na tvári rozžiaria najmä všetkým záhradkárom. Pre Vás, ktorí sa nemôžete dočkať prvých pučiacich lístkov a kvietkov, je nová kolekcia KiK ako stvorená. Keramické kvetináče pastelových farieb a rôznych tvarov spolu  so samozavlažovacími črepníkmi doslova volajú po jari.

Dôkazom rozmanitosti materiálov a farieb sú kovové závesné alebo malé umelohmotné kvetináče žiarivej zelenej či fialovej farby. Každého vynaliezavého záhradníka iste potešia dôvtipné umelohmotné kvetináče, ktoré je možné vďaka dvom osobitným častiam umiestniť na plot. Nesmiete zabudnúť ani na pokojné romantické posedenie v záhrade pri svetle závesných lucerničiek. Aby Vám vonku nebola zima, využite sedaciu súpravu svetlozelenej farby s bielymi vzormi, ktorá sa dokonale hodí k prebúdzajúcej sa jarnej tráve.

 

K tomuto obdobiu neodmysliteľne patrí tiež Veľká noc a s ňou súvisiaca výzdoba Vašej záhrady! Nie je nič jednoduchšie ako natrhať vetvičky vŕby do vysokej vázy a ozdobiť ich pestrofarebnými závesnými vajíčkami alebo štýlovými priehľadnými vajíčkami, z ktorých sa na Vás budú usmievať malé zajačiky. V KiK zoženiete jednoducho všetko, na čo si spomeniete. KiK – Váš výhodný nákup (nielen oblečenia)!

 

Na svoje si prídu tiež milovníci záhradných sošiek. Pri vchode Vašich hostí privíta korytnačka s kvetináčom v pancieri, slimák alebo žabka. A celú záhradu Vám spoľahlivo ochráni skupinka keramických trpaslíkov s lucernami.

 

Prajeme Vám čo najviac slniečka a veselú Veľkú noc!

13608536642t 13608536644t 13608536645t 13608536641t 13608536643t