Ostrov oddychu na záhrade a doplnok, ktorý vám vynahradí dovolenku pri mori

Zdroj obrázka: karelnoppe/Shutterstock.com

Chcete si užívať pobyt na čerstvom vzduchu kedykoľvek počas dňa a za každého počasia, presne, ako ste na to boli zvyknutí pri mori? V tom prípade máme pre vás riešenie. Moderný doplnok terasy či záhrady, ktorý vám exotickú dovolenku pri mori bez problémov nahradí.

 

Ak je vaším snom mať miesto, kde sa môžete dostať do kontaktu s vonkajším prostredím, relaxovať a užívať si prírodu počas celého roka, v lete aj v zime, bioklimatické pergoly sú dokonalou odpoveďou na vašu túžbu.

Moderné bioklimatické pergoly

Tieto inovatívne strešné systémy sa v skutočnosti skladajú zo zasúvacích a nastaviteľných hliníkových lamiel slnečného žiarenia, ktoré vám umožňujú nastaviť jas a vetranie, vytvárajúc v nich ideálne podmienky a zaručujúc jedinečnú kombináciu pohody a estetiky.

V závislosti od vašich potrieb, priestorov, ktoré máte k dispozícii a miesta, kde chcete toto riešenie inštalovať, si môžete vybrať medzi pripevnenou pergolou, ktorá spája telo domu a stáva sa prirodzeným pokračovaním mimo domu, alebo samonosnou pergolou, vybavenou štyrmi podperami, ktoré tvoria jeden autonómny celok, ostrov oddychu na vašej záhrade. Presne tak, to všetko dokáže moderná bioklimatická hliníková pergola.

Aké sú výhody modernej pergoly?

Moderná záhradná pergola vytvorením tieňa zlepšuje estetiku a obývateľnosť domova, dodáva nádych luxusu a dokonale sa začleňuje do kontextu, do ktorého je vložená.

  • Na jej inštaláciu nie je potrebné žiadať žiadne povolenie alebo oprávnenie od obce bydliska.
  • Je zárukou trvalej udržateľnosti, pretože hliník je ekologický a 100 % recyklovateľný materiál.
  • Je to skutočná extra miestnosť, ktorú je s pomocou štýlového záhradného nábytku možné zariadiť podľa želania, vďaka čomu bude slúžiť ako obývačka, jedáleň, solárium alebo pracovňa.
  • Zabezpečuje značnú úsporu energie. Ak je umiestnená pri stene, v skutočnosti chráni budovu pred slnečným žiarením počas leta a zaručuje väčší prísun tepla v chladných zimných dňoch.
  • Možno ju doplniť uzatváracími systémami so závesmi alebo integrovanými oknami, aby ste čo najlepšie využili tento otvorený priestor a poskytli si správnu ochranu.
  • Je to dokonalý systém na zveľadenie záhrad, striech a terás. Dá sa rýchlo nainštalovať a vyžaduje si len veľmi malú údržbu.

Ak teda hľadáte podobný relax ako pri mori, investujte svoj čas a peniaze do výberu tejto štýlovej pergoly!

Zdroj obrázka: karelnoppe/Shutterstock.com