Zabudnime na nudné outfity do dažďa

Gumáky a priesvitné dáždniky sú v súčasnosti in. Aj keď nad gumákmi muži len kývajú hlavou, nedajme sa predsa odradiť tým, že muži majú radi len topánky na vysokých opätkoch (a najradšej do každého počasia.) Doba pokročila, móda sa mení a vyvíja a my si zo širokej ponuky môžeme vybrať štýlové gumáky, vziať do ruky priesvitný dáždnik s rôznymi ornamentmi či bez nich a vykročiť tou správnou nohou do mláky.

Štýlová aj v daždi

Dnes sa do dažďa vieme vyzbrojiť tak, že aj v daždi si nás všimnú. Štýlová do každého počasia? Tak to nie je žiaden problém. Vieme si totiž bez problémov zohnať farebné, kvietkované, bodkované, pásikavé či decentné gumáky a vybrať sa do práce, do školy či do obchodu. Byť trendy, keď prší? Prečo nie! Dá sa to a nemusí to byť ani drahé. Jeseň, ktorá k nám rýchlo prišla, prináša so sebou aj vychytávky. Aj keď gumáky nie sú žiadnou novinkou, mnoho žien má k tejto obuvi ešte stále svojský postoj. No tá, ktorá ich vlastní, je s kvalitnými gumákmi určite spokojná, noha je vďaka nim totiž chránená pred vodou či topiacim sa snehom. Kým v USA či v Anglicku prešli gumáky už skôr do línie, že sú módnym trendom, aj keď je vonku pekne, u nás ešte nemajú hlavné miesto v skrinke na topánky. Ak si naozaj chceme vybrať gumáky, ktoré sú aj kvalitné a estetické zároveň, využívame pri tom hlavne internet a hľadáme stránky zo zahraničia, na ktorých je výber skutočne rozmanitý.

 

Dolaďte si dáždnik k outfitu

Ak už skutočne máte módu v krvi a chcete byť okrem gumákov ešte trendovejšia, siahnite po originálnom dáždniku. Aj tento doplnok môže prispieť k celkovému štýlovému outfitu.

Hitom sú aj priesvitné dáždniky a dáždniky, ktoré sú potlačené umeleckými dielami známych autorov. Vybrať si ich môžete aj podľa toho, či máte nasmerované do práce, na ples či do divadla. Priesvitný dáždnik vám umožní vidieť cez neho a hodí sa k akémukoľvek oblečeniu. A čo je najdôležitejšie, aj ich výber je rozmanitý a cenovo dostupný.

Gumáky na nohy, dáždik do ruky a aj dážď a sychravé počasie môžu byť dôvodom na úsmev.

 

 

Zdroje: http://www.amkotoys.com/playshoes-damske-gumaky-bodkovane-id-231.html

http://www1.bloomingdales.com/shop/product/felix-rey-rain-rain-go-away-clear-umbrella?ID=606421