WOOD & Company Real Estate posilnil na Slovensku svoj obchodný tím

So vstupom do slovenského real estate segmentu rozširuje investičná spoločnosť WOOD & Company Real Estate v Bratislave aj manažérsky tím. Novou riaditeľkou pre rozvoj obchodu a prenájmu sa stala Katarína Cihová.Katarina Cihova

Pred pozíciou vo WOOD & Company Real Estate pôsobila Katarína Cihová takmer šesť rokov ako vedúca rozvoja obchodu (Head of Business Development & Consultancy) pre Slovensko v spoločnosti Cushman & Wakefield. Predchádzajúce skúsenosti so zameraním na komerčné nehnuteľnosti získavala na  pozíciách v spoločnostiach s lokálnym ako aj medzinárodným dosahom.

WOOD & Company Real Estate plánuje naďalej posilňovať svoje postavenie na bratislavskom realitnom trhu a profiluje sa ako silný lokálny hráč. Ambíciou realitného fondu je dosiahnuť v horizonte najbližších rokov hranicu 500 miliónov eur investícií v Českej republike a na Slovensku. Začína sa však pozerať aj na trhy v Maďarsku a Poľsku.

Wood & Company Real Estate vstúpil na bratislavský realitný trh v lete 2017 kúpou administratívnej budovy Westend Tower na Patrónke. V roku 2018 spoločnosť kúpila kancelárske komplexy Aupark Tower, Lakeside Park a BBC5 spolu s priľahlými pozemkami.