VZŤAHOVÉ ZÁLEŽITOSTI

Tohtoročný oficiálny sviatok všetkých zamilovaných je už minulosťou a na jarné prebúdzanie zostáva ešte nejaký ten čas. Otázka vzťahov je preto aktuálna a osobný, dokonca priam majetnícky pocit je tento krát na mieste.

Všimli ste si občas, akú úlohu môže zohrať kúsok porcelánu? Celkom dôležitú, keď hovoríme práve a pocitoch. Tímový kolega z kancelárie, najobľúbenejší člen rodiny, príjemný spoločník na chate, verný kamarát z detstva, darček z lásky… Hrnčeky a šálky majú určite svoje nenahraditeľné miesto v rebríčku osobných hodnôt – či už zľahka podvedome, alebo seriózne a cielene. Dokážu vykúzliť priateľskú atmosféru na stretnutí, dodať šmrnc slávnostnému stolovaniu, či okamžite naplniť predstavy o pohode. Ale najčastejšie, to býva opakované “rande“ na isto, bezprostredné vychutnanie si obľúbeného nápoja, dokonca niekedy až rituálna chvíľka výhradne pre seba. Prejaviť city pri výbere toho “ideálneho“, alebo tej “správnej“ bude preto určite viac ako vhodné.

Ponuka porcelánových a keramických produktov F&F home je naozaj široká. Klasické aj moderné tvary, pútavé farby, rôzne veľkosti a originálne motívy, ktoré zaujmú hneď na prvý pohľad. Spontánny výber hrnčeka do zbierky, alebo plánované doplnenie šálky do súpravy – samostatne jedinečný kúsok, alebo ľahko kombinovateľná “súčiastka“? Svojho favorita si zaručene nájde každý. Užiť si hrejivý pocit spokojnosti čo i len na chvíľu je dôležité a mnohokrát neoceniteľné, pretože každá z chvíľ je prchavo výnimočná aj keď sa môže zdať rutinne rovnaká.

Bez názvu