Vyvinuté spolu s mamičkami…

Sunar Gravimilk pre tehotné a dojčiace mamičky

Dojčiť je nádherné. Pretože materské mlieko je pre bábätká tou najlepšou voľbou. Spoločnosť Hero vníma nie len potreby detí, ale taktiež ich mamičiek. Preto teraz predstavuje mliečny nápoj Sunar Gravimilk s vylepšenou receptúrou, ktorá bola vyvinutá na základe poznatkov o výžive, ale taktiež na základe spolupráce so samotnými spotrebiteľkami – nastávajúcimi a dojčiacimi mamami. Ambasádorkou pre nový Gravimilk sa stala známa mamička dvojčiat Kristína Farkašová. Navrhla unikátnu termosku #mamysunarocne v limitovanej edícii, ktorá svojim vzhľadom a odkazom poteší všetky už mamičky i tie v sladkom očakávaní.

„Je úžasné, že Sunar sa podujal podporovať dojčenie. Tým si ma absolútne získal. Dojčenie je tá Sunar Gravimilk pre tehotné a dojčiace mamičkynajfantastickejšia vec. Nosíte so sebou biofarmu, napájadlo, zdravú mikrovlnku. Absolútne dokonalé. Prajem všetkým mamám, aby dojčili, aby na to mali vytvorené podmienky a aby sa nenechali zbytočne vydesiť tlakmi okolia. Ja som si oddojčila toľko, že čakám, že dostanem čoskoro postavu Dojky v Rómeovi a Júlii,“ hovorí obľúbená Kristína Farkašová a pokračuje: „Mamy majú byť náročné, lebo to skrátka majú náročné. Nikoho zázračnejšieho ako mamy nepoznám. „Vytvoria“ za 9 mesiacov vo svojom brušku človiečika. Sú to osoby, ktoré majú v istom životnom období v tele ďalšie srdce. Privedú na svet dieťatko, kŕmia ho svojim mliečkom,“. Byť mamou je podľa nej magická záležitosť. A preto si mamy zaslúžia to najlepšie. „A ja sa teším, že sa im nebude pri náročných činnostiach vylievať nápoj. Viete, ako ma to niekedy naštvalo, keď som si ráno urobila kávu a až o štvrtej večer ju studenú vypila? Odteraz ostane vďaka špeciálnemu termohrnčeku teplá,“ predstavuje Kristína unikátnu termosku s vtipným odkazom, ktorú pre Gravimilk špeciálne navrhla. Unikátny nápoj Sunar Gravimilk je ako jediný na trhu určený pre všetky tri fázy materstva, ktorými sú -­ príprava na počatie, tehotenstvo a obdobie dojčenia. Práve v týchto obdobiach je viac než kedykoľvek inokedy dôležité, aby bola žena v psychickej aj fyzickej pohode a mala pravidelný prísun vitamínov, minerálnych látok a ďalších potrebných živín. Vďaka pestrej a bohatej strave je možné totiž veľmi významne ovplyvniť vývoj plodu a zabrániť vzniku vývojových vád bábätka.


Všetko dôležité je vo vnútri Inovovaný Sunar Gravimilk obsahuje jód, ktorý je potrebný pre optimálnu činnosť nervovej sústavy, železo, ktoré prispieva k rozvoju poznávacích funkcií dieťaťa, a kyselinu listovú, ktorá pôsobí priaznivo na krvotvorbu a rast zárodočných tkanív
behom tehotenstva. Práve jej príjem vo zvýšenom množstve je počas tehotenstva tak veľmi potrebný. Zároveň obsahuje vitamíny B2 a C, DHA omega-­3 mastné kyseliny a mliečny tuk, ktorý nápoju prepožičiava prirodzene jemnú mliečnu chuť.
„Vychádzali sme z výsledkov nezávislého testovania* a snažili sme sa podľa neho zloženie nápoja upraviť tak, aby si stále zachovával optimálny pomer živín a poskytol mamičkám všetko potrebné. Zároveň sme vďaka testovaniu so samotnými mamičkami vyladili chuť tak, aby si mamičky mohli pochutnať na naozaj lahodnom mliečnom nápoji, uvádza Hana Nechvátalová zo spoločnosti Hero, a dodáva: „Vďaka tomu, že Sunar Gravimilk je nápoj, pomáha jeho konzumácia dodržiavať okrem iného aj pravidelný pitný režim.“
Rovnako ako predchádzajúci variant, aj nový Sunar Gravimilk je možné kúpiť v troch lahodných príchutiach – vanilka, čokoláda a malina. Zmeny sa dočkalo i samotné balenie. Klasickú krabicu vystriedala praktická plastová dóza so šróbovacím viečkom, vďaka ktorej si nápoj v prášku uchováva všetky svoje vlastnosti ešte oveľa dlhšie. Sunar Gravimilk s inovovanou receptúrou je možné kúpiť od októbra 2016 v 300g baleniach za odporúčanú cenu 5,90 EUR vo vybraných obchodoch a lekárňach.