Využite poslednú šancu na maxi výpredaje

Napriek tomu, že tento rok spustil DATART výpredaje hneď po Vianociach – predtým začínali až v januári – zaznamenáva rovnakú výšku predaja v tohtoročnom januári ako v tom minuloročnom, čo je veľký úspech. Výpredaje DATART končia už tento týždeň, zákazníci majú možnosť využiť zľavy iba do najbližšej nedele 18.1.2016.

Firma navyše očakáva, že jej už štandardne aj v tomto januári prudko stúpne trhový podiel. Vzhľadom na veľký úspech výpredajov medzi zákazníkmi, je výber tovaru už momentálne obmedzený. Niektoré spotrebiče boli vypredané v priebehu niekoľkých minút. Do výpredajov zaradila firma tisíce produktov so zľavou 70 %, oproti minulému roku aj herné konzoly a výrobky značky Apple, predovšetkým smartfóny.

„Rovnako, ako v povianočných výpredajoch, aj v januárových sú jednoznačným hitom veľké TV s uhlopriečkou 48“ a viac. Ďalej zákazníci najviac nakupujú mobilné telefóny, herné konzoly a malé kuchynské spotrebiče. V januári významne vzrástol aj záujem o notebooky a veľké domáce spotrebiče, najmä o práčky a sušičky. Vďaka výpredajom vzrástol i dopyt po našej doprave, s ktorou je spokojných 99 % zákazníkov,“ dopĺňa Iva Pavlousková, tlačová hovorkyňa spoločnosti DATART.

V priebehu februára sa môžu zákazníci tešiť na ďalšiu väčšiu akciu, ktorá prebehne v rámci osláv 25. narodenín DATARTu.