Vyššia a štíhlejšia za pár sekúnd? Vieme, ako na to!

Dlhé nohy sú u ženy jednoznačne známkou atraktivity! Že vám ich príroda nedožičila? Nič to, na to je tu predsa móda a jej triky! Nová kolekcia CCC topánok prebíja studenú zimu horúcou vychytávkou, ktorá vám dodá vysnívané centimetre a sexepíl prakticky za pár sekúnd. Toto musíte mať!

Opätkový trend, s ktorým sa stretávame v aktuálnej jesennej a zimnej kolekcii CCC, je príjemným osviežením pre všetky dámy, ktoré by potrebovali na počkanie „vyrásť“, ale nechcú to robiť až tak nápadne, ako s pomocou klasického ihličkového podpätku či plných platforiem. Skrytý podpätok je rafinovane zapracovaný vo vnútri obuvi, takže ho na prvý pohľad vôbec nie je vidieť.

Chôdza v tomto type obuvi je nanajvýš pohodlná – topánky so skrytým podpätkom poskytujú všetky výhody nízkeho podpätku, noha si v nich udržiava perfektnú stabilitu, pritom však docielite look, akoby ste kráčali na vysokom podpätku. Predĺžením nôh opticky dosiahnete zdanie väčšej štíhlosti, nehovoriac o tom, že vyšší podpätok mení celkové držanie tela, ktoré takto pôsobí omnoho ženskejšie.

Renomovaní módni dizajnéri už v minulosti predstavili skrytý podpätok v návrhoch luxusnej a extravagantnej športovej módy, ale využitie tohto trendu je dnes oveľa širšie. Skrytý podpätok  zdomácnel aj v rade elegantnej obuvi. Na pultoch predajní CCC práve teraz nájdete mimoriadne bohatú ponuku hrejivých členkových čižmičiek so skrytým podpätkom v elegantnej čiernej, sivej aj v odtieňoch hnedej farby, s aplikáciami či výšivkami, a aj úplne bez nich, ak uprednostňujete striedmejšie modely. Vyberte si a ukážte okoliu svoje vyššie, štíhlejšie ja!

 

Aktuálne trendy a ponuku CCC obuvi  nájdete  na www.ccc.eu/sk

 

Zdroj  text a foto: CCC Slovakia