Vynovená Magnesia RED je obohatená o vitamíny

Štyri obľúbené príchute červeného ovocia budú odteraz ešte lepšie. A to vďaka vitamínu B, ktorý znižuje únavu a vyčerpanie. Nájdete ho v Magnesia RED malina, brusnica, grapefruit a jahoda. To všetko je navyše zabalené do nového atraktívneho dizajnu.

Magnesia RED je ochutená minerálna voda s prírodným horčíkom. Novinkou sú

pridané vitamíny B3, B6 a B12, ktoré najmä v náročných letných mesiacoch podporia namáhaný organizmus. Či už ste sa vrátili z cyklovýletu alebo potrebujete uhasiť smäd pri vode, Magnesia RED  je tou pravou voľbou. Aj vďaka vitamínom.

Všetky tri vitamínyvitamín B3 (niacín), vitamín B6 a vitamín B12 pomáhajú zvládnuť únavu a vyčerpanie, podporujú imunitu a pozitívne ovplyvňujú využívanie energie[1].

Vynovená Magnesia RED je na leto to pravé. Prispieva k dodržiavaniu pitného režimu a navyše je nízko kalorická, takže si ju môže dopriať každý bez výčitiek a obmedzení aj po športe. Naviac neobsahuje žiadne umelé sladidlá.

Nový dizajn etikety jednotlivé príchute výrazne odlišuje a upozorňuje na benefity tejto ochutenej minerálnej vody. Vždy je skvelé mať so sebou 1,5l fľašu, v ktorej sa skrýva prírodný horčík a vitamíny. Ak však máte menej miesta, siahnite po 0,5l Magnesia RED, ktorá sa predáva s jahodovou a malinovou príchuťou.

Odporučená cena je 0,85 eur  Viac informácií nájdete na www.magnesia.sk/red.

[1] Obsah jednotlivých vitamínov B na 100 ml

  • Niacín 2,40 mg*
  • Vitamín B6 0,21 mg*
  • Vitamín B12 0,38 μg*

*15 % referenčné hodnoty príjmu