Vyhrajte mesačné balenie Bio-Aktívneho morského kolagénu Ukončená súťaž!

Čo je to kolagén
Kolagén je základný stavebný prvok v tele. Pôsobí ako spojivo buniek prakticky v celom tele, to znamená nielen v kostiach, šľachách, kĺboch a pokožke, ale napríklad aj v krvných cievach, rohovke oka a dokonca v zuboch. Dá sa teda povedať, že v tele živočíchov a ľudí funguje ako lepidlo, podporujúce prácu buniek v tkanivách. Nie nadarmo získal svoj názov. Vedeli ste, že pochádza z gréckeho slová „kólla”, ktoré v preklade znamená lepidlo?

Kedy začať užívať kolagén ?
Ľudské telo od 25.roku života stráca schopnosť ďalej tvoriť kolagén, čím dochádza práve k nežiaducim účinkom vo forme prejavov starnutia. „Bielkovina mladosti“, ako sa zvykne táto látka nazývať, tvorí viac ako 30% bielkovín ľudského organizmu a až 70% bielkovín kože. Práve kolagén je najdôležitejšou bielkovinou v ľudskom tele. Dostatok kolagénu zabraňuje procesu starnutia, udržuje mladšiu a zdravšie vyzerajúcu pleť, dodáva živiny pre tkanivá, regeneruje pleť, vlasy a nechty.

Nie je kolagén ako kolagén. Viete si vybrať ten správny?
8 dôvodov prečo práve Inca Collagen
● Prémiový trojzložkový kolagén z overených zdrojov (obsahuje kolagén typu I, II, III)
● 100% morský kolagén bez prísad, ktorý naozaj funguje
● Bioaktívny (živý) kolagén, ktorý sa výborne vstrebáva
● Denná dávka obsahuje 3 000 mg účinného hydrolyzovaného kolagénu
● Skvelo rozpustný vo vode – nehrudkovatie ako iné
● Samostatne balená denná dávka pre zachovanie účinku
● Nemaskovaný sladidlami, farbivami ani ochucovadlami
● Kolagén overený zákazníkmi s výbornými recenziami

Pozrite si recenzie spokojných zákazníkov.
Vyhrajte mesačné balenie Bio-Aktívneho morského kolagénu
Na trhu je už etablovaný a obľúbený prémiový produkt 100% morský Bio-Aktívny kolagén od IncaCollagen. Bio-Aktívny kolagén je najviac podobný ľudskému kolagénu, ľahko sa vstrebáva a má rýchly nástup účinku. Inca Collagen ovplyvňuje bunkovú obnovu a podporuje regeneráciu kolagénových vlákien.
Vďaka svojej stavbe zabezpečuje pokožke, vlasom i nechtom optimálny stupeň výživy. Jeho jedinečnosť je v tom, že si zachováva aj po jeho spracovaní štruktúru triple helix, ktorá je typická len pre bielkoviny živých organizmov.
Inca Collagen je vyvážený komplex bielkovín, ktoré priaznivo pôsobia na ľudský organizmus.