Výhody poznávacieho zájazdu, poznáte ich?

poznávací zájazd

Chceli by ste spoznávať Európu, exotiku, odľahlé miesta, no nemáte odvahu cestovať na vlastnú päsť? Lákajú vás známe mestá, ale neviete jazyk a bojíte sa vycestovať za hranice Slovenska? Je tu pre vás ideálne riešenie – poznávací zájazd. Prečítajte si 5 dôvodov, prečo máte cestovať práve na poznávací zájazd.

Nepotrebujete poznať cudzí jazyk
Najväčšou výhodou poznávacieho zájazdu je sprievodca, ktorý vám všetky informácie o krajine a mestách porozpráva. Každú jednu potrebnú informáciu vám sprievodca povie dopredu, vysvetlí vám, kde sa bude jesť, kde treba zaplatiť poplatok za vstup alebo vám preloží nápisy na historických pamiatkách. Pamätajte, sprievodca je na zájazde k dispozícii v prípade akéhokoľvek problému.

poznávací zájazdAj takýmto autobusom môžete spoznávať mesto. Zdroj: www.pixabay.com Autor: PublicDomainPictures

Sama či s kamarátkou
Ste jediná z vášho okolia, ktorú láka joga na Bali alebo prehliadka mexických pyramíd? Vy a vaša kamarátka chcete cestovať, no brzdí vás čas potrebný na plánovanie dovolenky? Nevadí, poznávacie zájazdy sú pre vás ideálne. V cestovnej kancelárii si určíte vysnívanú destináciu a môžete cestovať. Ste sama alebo sám? Poznávací zájazd je ideálna príležitosť užiť si cestovanie v skupine a pritom sa počas individuálneho programu na nikoho neviazať.

Všetko máte naplánované
Plánovanie dovolenky či výletu je vaša slabá stránka? Neviete si presne určiť smer jazdy metrom alebo autobusom? Alebo neviete ako rozložiť svoje sily pri vysokohorskej turistike v Alpách? Práve poznávací výlet vie, ako nezodrať vaše topánky hneď v prvý deň dovolenky, ale šetriť vám sily na každý jeden zaujímavý deň.

poznávací zájazdSprievodca má všetko pod kontrolou            Zdroj:www.pixabay.com       Autor: ivabalk

Nestratíte sa
Každý dobrý sprievodca pozná cieľovú destináciu ako svoje vlastné topánkky. Vie, kam v meste odbočiť, pozná najlepšiu reštauráciu a bistro, poradí, na ktoré pamiatky si treba nájsť čas. Mapu destinácie ovláda sprievodca, a vy sa tak počas dovolenky nemusíte stresovať a starať prakticky o nič.

Žiadne hľadanie dopravy ani ubytovania
Už týždeň hľadáte najvýhodnejší spôsob dopravy do miesta vašej dovolenky a stále nič? K hľadaniu ubytovania ste sa ešte ani nedostali? Poznávací zájazd tieto otázky vyrieši za vás. Dnes je možnosť zvoliť si luxusné ubytovanie a užiť si poznávanie komfortne.

poznávací zájazdSo sprievodcom sa nestratíte             Zdroj: www.pixabay.com      Autor: Kelseyannvere

Každý poznávací výlet má svoje čaro. Stretne sa veselá skupinka ľudí, ktorí túžia po objavovaní neznámych miest, a vy môžete byť jej súčasťou. Pri výbere zájazdu si prečítajte referencie na cestovnú kanceláriu a ohodnotenia sprievodcov, pretože tí vedia dovolenku zdokonaliť ale aj pokaziť.