Vychutnajte si veľkonočné tradície!

Nežné dekorácie, voňavé jarné kvety, čokoládové či maľované vajíčka. Sviatočný stôl a blízkosť rodiny. To je atmosféra veľkonočných sviatkov. Osviežte ju lákavými dobrotami od majstrov pekárov z Penam. Zostane vám viac času na príjemné veci.

Vláčne kakaové cesto naplnené tvarohovo-kokosovou náplňou. Delikátna harmónia chutí, ktorá vás dostane! Zo srdca sladký Dark  je doslova horúcou Penam novinkou z radu výrobkov  Zo srdca sladké. Už aj na pohľad efektný závin prekvapí bohatou, lahodnou a šťavnatou náplňou 50 %. Je to skvelý tip na sviatočné sladké raňajky po veľkonočnom pôste. Chutne a dekoratívne doplní tiež každú misu s  koláčikmi.
Orientačná cena: 1,70 € / 300 g

Bábovka, to je skrátka klasika. Máte radšej nadýchanú z piškótového cesta, alebo ľahučkú mramorovú v kombinácii svetlého a kakaového cesta s tmavou polevou? V sérii výrobkov Zo srdca sladké nájdete Bábovku piškótovú aj Bábovku mramorovú. Obe chutia ako od mamičky, vďaka overenej tradičnej receptúre a čerstvým vajíčkam, ktoré dodávajú cestu vláčnosť. Vychutnajte si ich so šálkou kávy alebo čaju. Ozdobené kopčekom šľahačky a čerstvým ovocím sú delikátnym dezertom.
Orientačná cena Bábovka piškótová: 4,89 € / 350 g
Orientačná cena Bábovka mramorová: 4,89 € / 350 g

Zdroj: Eva F.