Vychutnajte si dobré jedlo bez práce

Neraz nemáme čas ísť cez pracovný týždeň kvôli práci na teplý obed. Ba často aj doma si príjem stravy zjednodušujeme, ako sa len dá. K slovu sa dostáva pizza, mrazené hotové jedlo alebo iné rýchle improvizácie. Viete síce, že takýto postoj k sebe a k svojmu zdraviu je nesprávny, ale ako si nájsť čas na prípravu teplej stravy alebo na sedenie v reštaurácii či jedálni?

Ak riešite spomínané situácie, potom iste uvítate nový zákaznícky servis – rozvoz jedál domov či do práce na základe online objednávky na www.dajmejedlo.sk zo širokého výberu kvalitných reštaurácií.

Služba Dajmejedlo.sk po dvoch mesiacoch fungovania na Slovensku ponúka rozvoz jedla až zo 100 reštaurácií v 10 slovenských mestách – v Bratislave, Košiciach, Banskej Bystrici, Žiline, Trnave, Prešove, Trenčíne, Nitre, Poprade, Senci a postupne príde aj do iných miest.Vďaka rýchle rastúcemu počtu reštaurácií, pohodlnému systému online objednávania, možnosti platby kartou, vernostnému programu, systému verejných zákaznických ohodnotení a stopercentnej garancii spokojnosti zákazníka, obľuba dovozu jedla až k dverám zákazníka stále rastie.

„Zákazníkov by sme chceli  prostredníctvom Dajmejedlo.sk motivovať k pravidelnému používaniu rozvozu kvalitného jedla,“ hovorí Filip Znamenák, riaditeľ Dajmejedlo.sk a dodáva: „Na Slovensku funguje Dajmejedlo.sk iba od novembra 2013, ale využitie dovozu jedla sa podobne ako v zahraničí stáva už aj u nás trendom. Príležitosť šetriť čas a skúšať stále niečo nové je atraktívna pre milovníkov kvalitného jedla na celom Slovensku.“

Foto: archív Dajme jedlo.sk