Vychutnaj si unikátnu novinku Tic Tac® Gum

Značka Tic Tac opäť prekvapuje. Svojich priaznivcov neustále rada odmeňuje rozširujúcou sa ponukou nových príchutí. Tentokrát však neprichádza s novo ochutenými dražé, ale rovno s novým výrobkom – žuvačkou Tic Tac Gum.

Hravosť,  ikonický oválny tvar a svieže príchute sú charakteristickým prvkom všetkých dražé Tic Tac. A nie je tomu inak ani v prípade Tic Tac Gum. Vybrať si môžete medzi tromi lahodnými variantami – Freshmint, Spearmint a Watermelon mint – ktoré sa v lete stanú nenahraditeľným parťákom na osvieženie. Chrumkavá štruktúra na povrchu a mäkká konzistencia vo vnútri vám umožní pocítiť ešte intenzívnejšiu chuť. A ide o naozaj výnimočnú vec! Slovensko bude druhou krajinou v rámci EÚ, kde si túto jedinečnú novinku budete môcť kúpiť. Nie je to skvelé?

Nový Tic Tac Gum prekvapí nejedného milovníka tradičných dražé Tic Tac. Zachováva si rovnaký tvar, hravosť aj ikonické pohodlné balenie, prináša však ešte intenzívnejší a dlhšie trvajúci chuťový zážitok. Výroba žuvačiek Tic Tac Gum prebieha tak, že sa do gumového prášku postupne pridávajú príchute freshmint, spearmint a watermelon mint. Celkový produkt sa potom finalizuje pri nízkych teplotách. To má za následok, že sú jednotlivé chute omnoho intenzívnejšie ako pri iných žuvačkách, ktoré sa vyrábajú pri vysokých teplotách. Dáte si jedno dražé pre delikátne osvieženie, alebo radšej tri pre poriadne žuvanie? Je len na vás, koľko si ich vezmete!

„Inovácie sú pre spoločnosť Ferrero kľúčovým prvkom. Pri vytváraní nového výrobku sa naše tímy výskumu a kvality zamerali hlavne na to, čo im pri iných žuvačkách chýba. To je najmä fakt, že po veľmi krátkej dobe stratia svoju príchuť. S Tic Tac Gum sa vám to nemôže stať, a to vďaka unikátnej technológii výroby. Chuť je výrazná, vydrží dlho a prinesie vám poriadnu dávku osvieženia,“ komentuje Jana Špačková, marketingová riaditeľka spoločnosti Ferrero.

Výhodou Tic Tac Gum je tiež ich zloženie. Nenájdete v nich ani cukor ani aspartám, ale len xylitol, nefermentovaný cukrový alkohol používaný ako sladidlo, ktorý sa v nízkych koncentráciách prirodzene vyskytuje vo vláknach mnohých druhov ovocia a zeleniny. Pri každom žuvaní si tak užijete intenzívne osviežujúce mätové a ovocné príchute, a to bez cukru.

Tic Tac Gum žuvačky získali ocenenie National Confectioners Association za najinovatívnejší produkt vo svojej kategórii ako novinka na trhu. Táto asociácia tiež podporuje najvýznamnejšiu cukrársku udalosť Sweets & Snacks Expo, ktorej sa zúčastňujú tisíce odborníkov zo všetkých kútov sveta. Nebojte sa a rozbaľte to pravé osvieženie s Tic Tac Gum. V  obchodoch ho nájdete od 1.augusta 2017.