Vyberte miesto pre svoje knihy

Nábytok Tempo Kondela

Máte doma kopec kníh a neviete čo s nimi? Zadovážte im štýlové miesto – knižnicu alebo regál! Okrem týchto papierových zväzkov tu môžete umiestniť aj farebné dekorácie a kvety, ktoré výborne dotvoria a zmodernizujú interiér.

Aj keď v dnešnej dobe skôr uprednostňujeme elektronické knihy, takzvané e-booky, staré dobré papierové knihy majú v domácnosti stále svoje miesto. Ak ešte neviete kde a ako tieto publikácie esteticky umiestniť, môžete sa inšpirovať našimi tipmi!

Čitateľský kút alebo samostatná miestnosť?
Či si pre tieto tlačené dokumenty zvolíte len malú časť alebo rovno samostatnú miestnosť samozrejme záleží od veľkosti interiéru a ich počtu. Niektoré profesie však vyžadujú denné využívanie kníh alebo učebníc. Najčastejšou podobou pre ich umiestnenie sú regály, poličky alebo otvorené regály s plnými skrinkami. Najideálnejšie je využitie priestoru od podlahy až ku stropu, ktorý lemuje stenu. Pokiaľ máte doma pracovňu, umiestnite regál v blízkosti stola. K nemu môžete situovať komfortné kreslo s malým stolíkom. Pokiaľ plánujte miestnosť využívať na čítanie, nezabudnite na kvalitné osvetlenie. Nestačí iba stropné svetlo, stavte aj na príručnú lampu so silnejšou žiarovkou, ktorá vám poslúži aj v šere.

Pre koho sú knihy určené
Knihy však nemusia zdobiť iba jednu časť v dome alebo v byte, môžete ich „rozosiať“ po celom interiéri. Pokiaľ máte doma malého školáka alebo študenta zadovážte mu dostatočne ukladacie priestory pre knihy a učebnice. Poličky a regály by mali mať bezproblémový prístup, kde sa dieťa dostane aj bez pomoci rodiča. Najlepšie sú nízke, ktoré siahajú do výšky 120 centimetrov.

Nezabúdajte ani na kuchárske knihy receptov a inšpirácií, ktoré by mali mať gazdinky po ruke pri varení. Ideálna je otvorená polica, no postačí aj uzatvorená skrinka.

Kniha predstavuje ideálneho pomocníka pri zaspávaní. Preto nezabudnite k posteli prikúpiť aj malého „parťáka“ – nočný stolík. V príručnom stolíku budete mať miesto pre všetko čo potrebujete a večer pred spaním si môžete prečítať pár strán.

Regál EnzoNábytok Tempo Kondela
Nábytok Tempo Kondela vám ponúka moderný viacúčelový regál, ktorý poskytne dostatok miesta pre uloženie kníh, kvetín alebo iných drobností. Vhodný na zariadenie obývacích izieb, pracovní alebo kancelárií. Vyrobený je z DTD materiálu. Korpus regála je hrubý 34 mm. Farebné prevedenie biela a čerešňa americká. Rozmery (ŠxHxV): 90×30,5×162,6 cm.

vario rtv bl

 

Multifunkčný regál VARIO, ktorý ponúka Nábytok Tempo Kondela, nielenže upúta vašu pozornosť zaujímavo riešenými poličkami, ale tiež svojím využitím. Možno ho jednoducho „preskladať“ na TV stolík, regál alebo konferenčný stolík. Je vhodným estetickým doplnkom do každej miestnosti. Materiál a farebné prevedenie: DTD laminovaná, biela . Rozmery (ŠxHxV): 48x35x123. Možnosť výberu aj iných prevedeniach.

 

SALVI REGAL1

Potrebujete praktický úložný priestor, ktorý aj efektívne doplní vašu trendovú domácnosť? Regál SALVI, ktorý ponúka Nábytok Tempo Kondela zaujme dizajnovým netradičným tvarom, no nestráca na funkčnosti. Viacúčelový regál vhodný do obývacej izby, moderných kancelárskych priestorov, ale vhodne zapadne aj do študentskej či jedálenskej izby. Rozmery ŠxVxH: 156x160x39,2 cm. Farebné a materiálové prevedenie: kvalitná laminovaná drevotrieska, biela.

Nábytok Tempo Kondela

 

Dva v jednom! Moderný viacúčelový regál ADEN s mnohostranným využitím, ktorý pre vás prináša Nábytok Tempo Kondela výborne zapadne do moderne ladenej domácnosti. Vyrobený je z DTD laminovanej drevotriesky vo farebnom prevedení biela. Rozmery regálu uloženého vertikálne (ŠxVxH): 68,5×161,3×25 cm. Rozmery regálu uloženého horizontálne (ŠxVxH): 156,3×73,4×25 cm.

Nábytok Tempo Kondela

 

Nábytok Tempo Kondela tiež ponúka CHAMION regál R72 s jednými dvierkami a troma policami z univerzálneho sektorového systému na zariadenie jedální, obývacích izieb, či detských izieb. Má moderne zaoblené hrany. Je vyrobený z fóliovanej DTD vo farebnom prevedení dub sonoma/kakao. Rozmery ŠxVxH: 60x197x41 cm.
Viac na www.temponabytok.sk.
Autor: www.lenita.sk