Naše tipy

Vyber si svoj štýl

KOFILA SECESNÁ

Objavovanie tajomných zákutí miest, no i prechádzky po lese a snenie na lúke medzi kvetinami sú balzamom na každú romantickú dušu. Siahnite po Kofile secesnej a spojte do jedného pôžitok z chuti a krásy. Predstaviteľmi nezameniteľného ornamentálneho štýlu sú český maliar Alfons Mucha a geniálny architekt Antoni Gaudí.

 

KOFILA KUBISTICKÁ

Nad vecami veľa premýšľate a potrebujete ich poznať z rôznych uhlov? Všetko musí dávať zmysel a mať svoj poriadok? Vyberte si Kofilu kubistickú, ktorej geometrické tvary vás naplnia svojou harmóniou. Jedným z priekopníkov kubizmu bol španielsky maliar a sochár Pablo Picasso; na našom území bol jeho hlavným predstaviteľom maliar a grafik Ľudovít Fulla.


KOFILA POP-ARTOVÁ

Ak vás baví výstrednosť a váš svet je poskladaný z bláznivých nápadov, farebných obrázkov a naplno pusteného popu, odviažte sa so žiarivými odtieňmi Kofily pop-artovej.
Štýl začal vznikať v 50. rokoch v Spojených štátoch a dokázal povýšiť výrobky dennej potreby, reklamu i komiks na umelecké diela. Hlavnú zásluhu na tom majú multiumelec slovenského pôvodu Andy Warhol a americký maliar a grafik Roy Lichtenstein.

 

KOFILA STREET ARTOVÁ

Vnímate krásu betónových blokov a posprejovaných stien? Páči sa vám, ako výrazne dokáže obrázok alebo písmo zmeniť tvár miesta, v ktorom žijete? Tak si dajte Kofilu street artovú.
Svetoznámym maliarom ulice sa stal Angličan Banksy. U nás môžete street artistov sledovať napríklad v Bratislave na Továrenskej ulici alebo v Trnave na Špačinskej ceste, kde si môžete maľovanie aj vyskúšať.

Lahodne jemná kávovo-čokoládová chuť Kofily zostáva aj v nových dizajnových obaloch. Ten svoj si už čoskoro budete môcť vybrať vo vašom obľúbenom obchode.
Odporúčaná predajná cena Kofily je 0,49 EUR.

 

Click to comment

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top