Výbava na zimu, ktorú musíte mať!

Výbava na zimu, ktorú musíte mať!

Viete, ktoré teplé kúsky by v zime nemali chýbať vo vašom šatníku? Zima je už tu a hneď sa aj ukázala akú ma silu. Na takéto počasie sa musíte vyzbrojiť!

Zimné obdobie prišlo opäť nečakane a možno niektoré z vás sa nestihli ,,vybaviť“ kúskami, bez ktorých by ste vonku nemali ani ísť. Nedôslednou zimnou výbavou môžete rýchlo a jednoducho prísť k nachladnutiu a chrípke., ktorú by nechcel snáď nikto hlavne v priebehu vianočných sviatkov a chvíľ, kedy máte tráviť s rodinou. Práve preto sa treba chrániť a neskúšať šťastie. Teplé oblečenie je jednoducho nutnosťou. Súhlasíte s nami? Ak áno skontrolujte, či tieto kúsky vlastníte aj vy.

Teplé topánky
V pohodlných a ešte navyše teplučkých topánkach sa chodí ako po nebíčku. Ktorá z vás by to nechcela? Hlavne keď máte unavené nohy po celom dni a pred vami je ešte cesta domov. Hovorí sa, že zima ide hlavne od nôh. Asi niečo na tom bude. Preto by ste sa mali vyzbrojiť teplými topánkami, s ktorými vám už zima nebude.

Ako v bavlnke
Poznáte ten pocit, keď sedíte v teple domova alebo aj za stolom v kancelárii a už len pohľad z okna vás mrazí? Práve v tento moment vám radosť z tepla môže pokaziť jediná vec. Ak viete, že do toho mrazu musíte ísť, či chcete, či nechcete. Jediné čo vás môže zachrániť je nesmrteľná zimná huňatá bunda, ktorá nahradí kabát, šál a dokonca aj čiapku v jednom. Tie rôzne tenučké náhrady čo dokážete roztrhnúť jedným prudkým pohybom radšej odložte do skrine na jar. Tie tam na vás radi počkajú.

Ňuňu doplnky
Vyzerá to, že pletenie už vyšlo z módy, ale stále sa tu nájde pár šikovných rúk, vďaka ktorým máme každý rok zásobu mäkučkých rukavíc, čiapok, čeleniek a šálov. Dokonca aj tieto vecičky by mali byť súčasťou vašej zimnej výbavy. Síce je pravda, že je neskutočne romantické keď vám priateľ pod padajúcimi vločkami ohrieva ruky, no netrápte ho a zaobstarajte si minimálne jedny. Rovnako urobíte radosť aj vašim studeným ušiam a následne celému telu, keď ich ochránite pred mrznúcou zimou.

Autor: AVE
Zdroj foto: pinterest.com, answear.com, zoot.sk, asos.com