Voňavý, hebký a zmyselný – vstúpte do Valentínskeho budoáru F&F Home

Zabudnúť na starosti, očistiť myseľ, uvoľniť telo… jednoduchý a dostupný spôsob individuálneho relaxu, alebo romantickej chvíle pre dvoch – to nie je len samotný kúpeľ, ale aj atmosféra navôkol. Obohaťte vaše domáce spa o funkčné a účelné doplnky od F&F Home pre výnimočnosť všedných chvíľ.

Popri účinku kozmetických produktov a prípadnom, sprievodnom chuťovom zážitku je tu niekoľko ďalších, nemenej dôležitých faktorov ovplyvňujúcich pôžitok z kúpeľa:

 

–          osvetlenie: prirodzene mäkké a tlmené, najčastejšie vytvorené sviečkami. Jednou, alebo celým zástupom – rozhodnutie, ako zahnať únavu a naladiť sa pozitívne je iba na vás. F&F Home vám ponúka hneď niekoľko variácií: rôzne druhy svietnikov a stojanov, klasické sviečky, menšie čajové veľkosti alebo aromatické esencie v dekoračných svietnikoch.

 

–          vôňa: ako neoddeliteľná súčasť každého, nielen domáceho spa. Práve vonnými sviečkami a aroma lampami môžete atmosféru kúpeľa efektne a jednoducho doplniť povzbudzujúcim, alebo upokojujúcim účinkom. Ak máte radi prevoňaný priestor nielen príležitostne, vyberte si niektorú z variácií pot pourri a doprajte si nepretržitú zmyselnosť vanilky, alebo sviežosť citrusov. Dekoračný charakter zvýrazní vhodná porcelánová nádoba.

 

–          dotyk: na záver by mal byť nežný a hrejivý… Zahaľte sa do mäkkej a jemnej 100%-nej bavlny, ktorá príjemne zahreje a šetrne osuší pokožku. Farebné ladenie uterákov, osušiek a predložiek zo širokého sortimentu F&F Home sa prispôsobí vášmu interiéru.