Naše tipy

Vlasy ako od kaderníka. Ako na to?

S pleťou to už doma skvele vieme, staráme sa o ňu s láskou každý deň. Ale čo vlasy? Od kaderníka síce odchádzame vždy so skvelým účesom, ale nasledujúce dni sú stávkou do lotérie. Ak sa chcete zbaviť týchto problémov, vyskúšajte doma rovnaké prípravky ako používajú profesionáli – prípravky vlasovej kozmetiky Bonacure od Schwarzkopf Professional. S nimi môžete pokračovať v starostlivosti tak, ako ju profesionálne začal kaderník v salóne.

Nové ikonické vlasové prípravky Bonacure sú vysoko účinné, sú však šité na mieru použitiu na doma. Schwarzkopf Professional začlenil do receptúr jedinečné ingrediencie inšpirované starostlivosťou o pleť, vďaka ktorým ponúka riešenie pre všetky základné typy vlasov.

Špeciálny rad BC Bonacure od Schwarzkopf Professional je určený priamo na farbené vlasy. Patentovaná pH 4.5 Balancer technológia nielenže uzatvára povrch farbených vlasov, ale tiež farebný pigment hlboko vo vnútri vlasovej matice pre prvotriednu farebnú dokonalosť. Produkty tohto radu ďalej obsahujú UV filter, ktorý chráni keratínovú štruktúru, a tým zachovávajú farbu, lesk a výživu vlasov. Zabraňujú vplyvu slnka a nepreťažujú vlasy. Dokonalú starostlivosť potom ešte dotvára Cell Perfector technológia, ktorá dokonale uzamyká povrch vlasov, prináša dodatočnú starostlivosť a kompletne regeneruje každý vlas prostredníctvom vyplnenia medzier v štruktúre. Vlasom navráti pružnosť, pevnosť, a ešte ich obohatí o lesk.

Zdroj: Silvia K.

To Top