Vintage aj u vás doma

Stále váhate, či ísť, či neísť do vintage štýlu pri zariaďovaní vášho interiéru? Na Slovensku je veľmi obľúbený, a preto výrobcovia neustále prinášajú v tejto kategórii novinky.

Potvrdzujú to aj skúsenosti spoločnosti EGLO, najväčšieho výrobcu dekoratívnych svietidiel na svete. Nemusíte mať v tomto štýle zariadený celý byt, vintage svietidlá sa hodia aj do klasicky ladených domácností. Možno sa budete čudovať, ale práve kontrast klasiky s vintage interiérovými prvkami pekne spolu „zahrá“ a dodá interiéru úplne iný rozmer.

Unikátne je z Vintage kolekcie napríklad stolné svietidlo MOJADA, ktorého stojan je v tvare známej fľaše. Pre milovníkov prírodných prvkov je tu zase dizajnérsky unikát – stojace svietidlo RIBADEO so stojanom z dreva v tvare obdĺžnika. Aby bol vintage efekt dokonalý, odporúčame vám dokúpiť si do takéhoto svietidla aj zodpovedajúci vintage svetelný zdroj. Tie sa predávajú aj s LED technológiou. Ďalšie zaujímavé svietidlá, nielen vo vintage štýle, aj vhodné svetelné zdroje, nájdete na www.eglo.com alebo na www.eglo.sk, kde si ich môžete aj zakúpiť. Alebo hľadajte u všetkých dobrých predajcov po celom Slovensku.