Lifestyle

Vianočné trhy v Polus City Center

Polus - Vianočné trhy

Chcete zažiť tú pravú atmosféru vianočných trhov, poprechádzať sa pomedzi stánky s bohatou ponukou, niečo si zajesť a nakúpiť drobné darčeky pre vašich blízkych? Ak je práve toto vaša šálka kávy, ale studené zimné počasie zrovna nie, tak Vianočné trhy v Polus City Center sú pre vás ako stvorené.

Polus - Vianočné trhy

V príjemnom prostredí nákupného centra si ich môžete vychutnať do sýtosti. Nájdete ich na prvom poschodí na Madison Avenue od 26. novembra do 23. decembra.

Polus - Vianočné trhy

V stánkoch na vás čaká bohatá ponuka originálnych slovenských výrobkov. Tento rok si pre vás predajcovia pripravili všetko od obliečok po oblečenie v materiáloch od výmyslu sveta – hodváb, ľan, bavlna či ovčia vlna. V jednom stánku nájdete teplučké ponožky s originálnymi ľudovými vzormi, v inom zase živé batikované oblečenie. Okrem textílií budú v stánkoch aj keramické výrobky, výrobky z dreva a šperky. Na Vianočných trhoch sa nezabúda ani na výzdobu a tak si budete môcť zakúpiť vianočné dekorácie od výmyslu sveta – vence, svietniky, ozdoby na stromček a viac. Snáď ani netreba dodávať, že väčšina výrobkov, ktoré nájdete na Vianočných trhoch v Polus City Center bola vyrábaná ručne a s láskou. Okrem rôznych textilných a dekoračných výrobkov sa však na trhoch budete  môcť zasýtiť domácimi medovníkmi alebo rôznymi inými medovými výrobkami vrátane orechov v mede či medoviny.

Polus - Vianočné trhy

Skrátka, Vianočné trhy v Polus City Center sú udalosť, ktorú by ste si nemali nechať ujsť ak chcete zažiť ducha Vianoc a obdarovať seba aj svojich blízkych. Vidíme sa tam!

Zdroj: Silvia P.

Click to comment

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top