Vianočné nákupy sa pomaly začínajú, kam sa na ne vybrať?

Zdroj obrázku: imtmphoto / Shutterstock.com

S blížiacimi sa vianočnými sviatkami sa začína „zvianočnievať“ už aj v obchodných centrách. V mnohých už môžete vidieť zavesené prvé svetielka či malé gule. V supermarketoch už predávajú adventné kalendáre a možno sa vám podarilo zahliadnuť aj vianočné čokolády. Vianočná výzdoba vám spolu so sezónnym tovarom pripomína jednu dôležitú vec – už je čas na nákup vianočných darčekov.

 

Ani vám sa nechce behať po celom meste a hľadať darčeky na rôznych miestach? To sa nechce takmer nikomu. Našťastie existujú nákupné centrá, kde všetky darčeky zoženiete pod jednou strechou.

 

Ktoré nákupné centrá by ste nemali vynechať?

Pri návšteve Bratislavy určite neodchádzajte bez návštevy Auparku Bratislava. Ak ste rodená Bratislavčanka, máte výhodu, do Auparku sa dostanete kedykoľvek. Aupark patrí k najväčším obchodným centrám na Slovensku a zoženiete tam všetky vianočné darčeky, ktoré vám len napadnú.

Vedeli ste?

  1. Aupark v Bratislave vám ponúka 249 obchodov, v ktorých si môžete vianočný darček vybrať.
  2. V Auparku zoženiete nielen oblečenie, elektroniku a knihy, ale aj výberové kávy, popredné klenotníctva a rôzne služby, kde môžete svojim blízkym kúpiť vianočnú poukážku.
  3. Po celodennom nákupe vianočných darčekov máte k dispozícií celé poschodie, kde si môžete oddýchnuť a posilniť sa jedlom z rôznych kútov sveta.

 

Ďalšie nákupné centrum v Bratislave ideálne na praktické darčeky

O tom, že človek dokáže stráviť v Ikei Bratislava celé hodiny, niet pochýb. Veľký výber nábytku, matracov, riadu, textilného tovaru, rastlín a dekorácií sú lákadlom pre každého, kto sa chce aspoň trochu inšpirovať škandinávskym bytovým interiérom. V Ikei máte veľký výber vianočných darčekov, pretože sa v nej nájde niečo pre každého.

Vedeli ste?

  1. Nábytok si v Ikei môžete vyskúšať. Znamená to, že ak chcete kúpiť na Vianoce svojim rodičom nové pohodlné kreslá, môžete si do nich sadnúť priamo v
  2. Rovnako ako v Auparku, aj v Ikei si môžete po dlhom nákupe oddýchnuť a vychutnať si vychýrené mäsové guličky.

Hľadáte vianočné darčeky? Stačí vám navštíviť jedno, dve nákupné centrá a máte vianočné darčeky na tento rok vyriešené.

Zdroj obrázku: imtmphoto / Shutterstock.com