Vianočné make-up a vlasové party inšpirácie, ktoré si zamilujete

Či už ste disco gliter fanatic alebo milovníčka očných liniek, vybrali sme pre vás rôzne vianočné make-up a vlasové party inšpirácie. A hoci sme sa nemohli tento rok pobozkať pod imelom, ani predviesť náš najnovší party rúž rodine a priateľom, doprajme si radosť s vianočným líčením a vlasovými trendami.

 

Snehová kráľovná
S glitrami netradične na obočí, zimným odtieňom vlasov a pleti, rozjasňovačom a prirodzenou chladnou červeňou,  môžete vyzerať ako ľadová kráľovná.


Vianočná trblietavá diva
Rusovlásky so šťavnatými líčkami skrz prirodzený make-up, môžu okoreniť svoj vianočný look glitrami na očiach a lícnych kostiach.

Ďalší tip – zlatá ceruzka vo vnútorných kútikoch očí a v strede pier skombinovaná s rozjasňovačom.

Dymové elegantné líčenie Gigi Hadid

Nechajte sa inšpirovať lookom modelky Gigi Hadid, ktorej kúzlo spočíva v kontúrovaní tváre a očných tieňov. Dymové líčenie so šedo-hnedými tieňmi do stratena zopakujte aj pod lícnymi kosťami s kontúrovacím púdrom. Akcentom je  zlatý trblietavý tieň pozdĺž viečok a strede srdiečka pier.

Prirodzený look Seleny Gomez
Ďalší tip sviatočného výzoru je prirodzenosť.  Držte sa pritom rovnakej neutrálnej farebnej palety pre pre líca, oči a pery.

Emily in Paris look
Ak vás zaujal mini seriál Emily in Paris, nechajte sa inšpirovať jej hlavnou aktérkou. Prirodzený look pleti s ružovými líčkami rozjasnili koralové očné tiene. Dominujú červené pery a výrazné husté obočie.


Vianočné party vlasové trendy
Ozdoby sú tentokrát nielen na stromčeku, ale môžete ich zapliesť aj do vlasov.

Na party vianočné a silvestrovské večierky sa dokonale hodia vlasové farebné spreje s flitrami, flitrové ozdoby aplikované na rozpustené vlasy alebo na zapletané vrkoče a drdoly.

Zdroj obrázkov: pinterest
Autor: Ing.arch. Miroslava Vaňharová; myamirell.com