Vianočné a silvestrovské party looky módnych značiek – Zima 2021-2022

Ulla Johnson, Elie Saab, Givenchy – Jeseň/Zima 2021-2022

Vianočné a silvestrovské večierky síce za posledné obdobie utíchli, no ženskosť si zaslúži zažiariť v každom ohľade. A hoci neexistuje jedinečný spôsob, ako vytvoriť novoročný vzhľad, mohli sme sa inšpirovať party lookmi módnych značiek pre sezónu Zima 2021-2022.

V popredí sú flitre, výrazné farby, okrem tradičnej zlatej, ktorá sa objavila v kolekciách viacerých dizajnérov od talianskej Alberta Ferretti , cez Burberry po smaragdovo-zelenú farbu značky Elie Saab.

BURBERRY – Jeseň/Zima 2021-22
Inšpirácia pochádzajúca z módnych kolekcií Jeseň/Zima 2021-2022  odkazuje na veľmi lesklé looky, ktoré majú podobu minišiat a kombinéz, či zvonových nohavíc od Stella McCartney.

Módne značky Burberry, Michael Kors a Balmain nám ukazujú, ako nosiť zlatý štýl od hlavy po päty od trenčkotu po minišaty.

Burberry – kolekcia Jeseň/Zima 2021-2022

 

OSCAR DE LA RENTA
Zamerané na luxus a noblesu, to je slávnostná inšpirácia z dielne Oscar de la Renta.

OSCAR DE LA RENTAISABEL MARANT

 

ISABEL MARANT
Značka Isabel Marant nás vyzýva, aby sme party i zimnému outfitu rokov 2021-2022 dodali osobitosť a nebáli sa farieb.

Isabel Marant

 

GIAMBATTISTA VALLI
Vianočný, novoročný a party večierok z dielne Giambattista Valli  2021-2022 sa odohráva vo farbách telovej, zlatej a červenej s pridaním priehrštia flitrov.

Giambattista Valli

 

CHANEL
Vianočný a zimný look z dielne Chanel môže byť ladený do červenej, pričom minišaty sú skombinované s čiernymi pruhmi a čižmami.

Chanel

 

ULLA JOHNSON
Veľké áno sa vyslovuje pre červené šaty, ktoré kraľujú módnym kolekciám Zima 2021-2022. Tie od značky Ulla Johnson zdobené volánmi a volánikmi pridávajú viac na dominantnej nálade.

Ulla Johnson

 

Autor: Ing.arch. Miroslava Vaňharová; myamirell.com
Obrázky: Vogue, pinterest