Vianočná súťaž s Allianz – SP

Zapojte sa do vianočnej súťaže s Allianz – Slovenskou poisťovňou a traja z Vás získajú kvalitný ekologický pohár KeepCup a praktickú kozmetickú taštičku.

Digitálna komunikácia a bezkontaktné služby v poisťovníctve nikdy nemali taký význam ako počas aktuálnej celosvetovej pandémie Covid-19. Vďaka inovatívnym technologickým riešeniam a najmodernejším online nástrojom tak klienti Allianz – SP nemusia zbytočne chodiť do pobočiek alebo čakať na infolinke, ale všetko môžu vybaviť pohodlne a bezpečne zo svojho domova.

Cez internet si tak môžu uzatvoriť väčšinu typov poistení, do mailu im príde návrh poistnej zmluvy, predpis poistenia, mailom či SMS-kou dostanú dôležité upozornenia ako splatnosť poistenia so vstupom do platobnej brány, ale aj meteo výstrahu o blížiacej sa silnej búrke či krupobití v mieste, kde majú svoj majetok poistený. V prípade poistnej udalosti nahlásia škodu jednoducho cez web, cez ktorý môžu aj krok za krokom sledovať stav jej riešenia, prípadne doplniť potrebnú dokumentáciu.

Takto jednoducho funguje digitálna bezpapierová komunikácia medzi Allianz – Slovenskou poisťovňou a jej klientmi, ktorá okrem zákazníckeho komfortu a úspory času prináša aj významnú úsporu spotrebovaného papiera. Od roku 2012, odkedy Allianz – SP po prvýkrát spustila možnosť komunikovať s poisťovňou elektronicky, tak jej klienti ušetrili spolu takmer 5 miliónov listov papiera, v podobe návrhov poistných zmlúv či predpisov poistenia, ktoré by inak dostali poštou, na pobočke alebo u svojho obchodníka.

  1. Pre účasť v súťaži je potrebné uviesť vaše meno, priezvisko, poštovú adresu kam môžeme výhru zaslať, e-mailovú adresu, tel. číslo a súhlasiť s podmienkami súťaže. Následne môžete pokračovať kliknutím na tlačidlo “Začať“.
  2. Po vybraní správnej odpovede kliknite na tlačítko “Dokončiť

Súťaže sa môžete zúčastniť do 16.12.2020. Traja z Vás získajú kvalitný ekologický pohár KeepCup a praktickú kozmetickú taštičku.

Musíte udať text.
Musíte udať text.
Musíte udať text.
Musíte udať text.
Musíte špecifikovať číslo.
Musíte napísať emailovú adresu.
Musíte špecifikovať číslo.
Musíte vyplniť toto pole.