Vianočná edícia Kinder pre sviatky plné radosti

Prichádza čarovný adventný čas a s ním aj obľúbená vianočná edícia Kinder! Lahodnú mliečnu čokoládu môžete darovať pre radosť v najrôznejších podobách – ako nápadité adventné kalendáre, veselé čokoládové figúrky, či ako mix obľúbených dobrôt. Užite si príchod Vianoc zvesela v spoločnosti tých najlepších Kinder pochúťok pre celú rodinu.

 

K čakaniu na najkrajšie sviatky patrí každodenné malé prekvapenie schované v adventnom kalendári. Pestrú zmes dobrôt nájdete v kalendári Kinder Mix – v tom s hmotnosťou 184 g prekvapí malých nedočkavcov Kinder Chocolate, lahodná figúrka, či vajíčko Kinder Surprise.

V Kinder Mix 203 g čakajú na maškrtníkov chrumkavé oblátky s náplňou Kinder Happy Hippo, kúzelné oblátky Kinder Cards, či veľké potešenie v malých kúskoch Kinder Bueno Mini. Dospelejších členov rodiny zaručene nadchne nový kalendár Kinder Happy Snack 295 g. V ňom nájdu obľúbené Kinder Bueno, oblátku s čokoládovou polevou a lieskovoorieškovou náplňou Duplo, Ferrero Tronky, majstrovské dielo z lieskových orieškov a kakaovej náplne uzavreté v chrumkavej oblátke, tyčinku s chrumkavými cereáliami Kinder Country, a tiež mini oblátky z lieskových orieškov Hanuta s vrstvou lahodného orieškového a čokoládového krému.

Spoločnosť pri dlhom čakaní na Ježiška bude vašim najmenším robiť vianočné Kinder Maxi Mix s roztomilou plyšovou hračkou. Šťastný úsmev vykúzli nielen sob, tiger alebo ľadový medveď, ale aj čokoládové tyčinky Kinder Bueno s lieskovoorieškovým krémom, chrumkavá pochúťka Kinder Country, jemná tyčinka Kinder Maxi alebo Kinder Schoko Bons s mäkkým krémovým srdcom zaliatym vrstvou čokolády. O tie sa môžete podeliť aj po jednotlivo balených porciách zo samostatného vianočného balenia. Chýbať samozrejme nesmie ani veselá čokoládová Kinder figúrka, ktorá sa výborne hodí do štedrej mikulášskej nádielky.

Čert, anjel a Mikuláš môžu vašim ratolestiam za odmenu nadeliť aj tematické polmetrové balenie Kinder Chocolate s 24 tyčinkami s lahodnou krémovo mliečnou náplňou. A pretože Vianoce sú časom veľkej radosti a veľkých prekvapení, nenechajte si ujsť ani Kinder Maxi Surprise s hračkou vo vnútri. Čokoládové vajíčko nájdete vo variante pre dievčatá aj pre chlapcov, rovnako ako v mikulášskej edícii pre spoločnú radosť z vianočných sviatkov.