Váš príručný bufet – chladí aj ohrieva

V lete trávime veľa času v exteriéri – pikniky v prírode, kúpanie pri vode, mnohí ľudia radi kempujú a autom zdolávame nemalé vzdialenosti. Hlad a smäd však nespia a nie všade, kde práve trávime čas, kúpime to, čo máme najradšej – svoj obľúbený vychladený nápoj, či ohriate jedlo pre najmenšie dieťa.

 

Vtedy sa hodí mať vlastný príručný bufet – prenosnú autochladničku Orava TF-200, ktorá môže ísť na cesty za letnými dobrodružstvami spolu s vami. Je vybavená termoelektrickým chladiacim boxom a, keďže má objem až 20 litrov, hravo do nej zmestíte aj početnejšie zásoby, aby vás na cestách za letnými radovánkami nedobehol ani smäd, ani hlad. Vďaka veľkorysej výške sa do nej vojdú aj 1,5-litrové fľaše s dokonale vychladenými nápojmi. Potraviny chladí  až 12 °C pod teplotu okolia, ale dokáže ich aj ohriať, a to až do teploty 55 °C. Má vysokokvalitnú izoláciu veka aj celého tela, disponuje aj Eco režimom, funguje na zapojenie do elektrickej siete v dome, byte, chatke, ale aj v aute aj karavane (duálne napájanie 12 V/230 V) Pochutiny a jedlo však udrží v optimálnej teplote aj hodinku dve po odpojení zo siete, takže vám môže robiť spoločnosť aj na piknikovej deke. Váži len 3,2 kg a má šikovnú vyklápaciu rukoväť pre pohodlný transport. Stane sa vaším osobným príručným bufetom všade tam, kde sa chcete v lete cítiť sviežo a nasýtene. Môže byť vaša za 69 €.
www.orava.eu

  1. Pre účasť v súťaži je potrebné uviesť vaše meno, priezvisko, poštovú adresu kam môžeme výhru zaslať, e-mailovú adresu, tel. číslo a súhlasiť s podmienkami súťaže. Následne môžete pokračovať kliknutím na tlačidlo „Začať„.
  2. Po vybraní správnej odpovede kliknite na tlačítko „Dokončiť

Súťaže sa môžete zúčastniť do 29.8.2022. Za správnu odpoveď jeden z vás získa cestovnú autochladničku.

Musíte udať text.
Musíte udať text.
Musíte udať text.
Musíte udať text.
Musíte špecifikovať číslo.
Musíte napísať emailovú adresu.
Musíte špecifikovať číslo.
Musíte vyplniť toto pole.