V štyroch nových farbách

Obľúbená antikorová varná kanvica Orava VK-3717 sa dočkala nového farebného šatu. A to hneď v štyroch farbách – k pôvodnej striebornej pribudla atraktívna medená, klasická biela, pastelová krémová a metalická tmavosivá farba.

Pomocníčka na prevarenie vody na kávu i čaj sa tak bude hodiť do každého zariaďovacieho štýlu a v medenom outfite stane farebnou dominantou vašej kuchyne. S príkonom 2 000 W prevarí veľmi rýchlo až 1,7 litra vody, čo je dosť naraz aj pre celú rodinu. Je chránená pred ohrevom bez vody a vďaka vysokokvalitnému vyhotoveniu z ušľachtilej nerezovej ocele vám bude verne slúžiť celé roky. Môže byť vaša za 39,90 €.
www.orava.eu

 

  1. Pre účasť v súťaži je potrebné uviesť vaše meno, priezvisko, poštovú adresu kam môžeme výhru zaslať, e-mailovú adresu, tel. číslo a súhlasiť s podmienkami súťaže. Následne môžete pokračovať kliknutím na tlačidlo „Začať„.
  2. Po vybraní správnej odpovede kliknite na tlačítko „Dokončiť

Súťaže sa môžete zúčastniť do 26.6.2023. Jeden z úspešných súťažiacich dostane kanvicu antikorovú varnú kanvicu Orava VK-3717 vo farbe podľa vlastného výberu.

Musíte udať text.
Musíte udať text.
Musíte udať text.
Musíte udať text.
Musíte špecifikovať číslo.
Musíte napísať emailovú adresu.
Musíte špecifikovať číslo.
Musíte vyplniť toto pole.