V. Savarijovej vychádza kniha Keď na Haiti padá dážď!

Po romanci Neskromná nádej napísala mladá spisovateľka Veronika Savarijová tento nový príbeh mladej ženy, ktorá v rozvojovej krajine nájde nielen biedu a utrpenie, ale aj vlastné šťastie…

Keď sa Anika rozhodne stráviť tri mesiace na ostrove Haiti ako sociálna pracovníčka, netuší, čo jej osud prinesie. Spočiatku sa nič nevyvíja podľa jej predstáv – je zavalená prácou, obťažuje ju všadeprítomná špina a odlišné zvyky domorodcov. Nemá ani chvíľu na to, aby uvažovala nad vlastnými problémami. Po jej boku navyše pracuje sebavedomý lekár Jozef, ktorý ju svojím správaním privádza do zúrivosti, a zároveň ju nesmierne priťahuje. Keď sa pri ňom znova cíti šťastná a rastie aj jej láska k magickému ostrovu, zdá sa, že túto idylu nič nemôže narušiť. No vďaka šokujúcim neočakávaným udalostiam začne Anika chápať, že je to práve minulosť, ktorá ovplyvňuje nielen osud Haiti, ale aj jej život. A tak musí pátrať vo svojom srdci a hľadať nové životné výzvy.

BONUSOM knihy Keď na Haiti padá dážď je príloha originálnych fotografií autorky, ktoré nafotila počas svojej lekárskej misie na Haiti.

Vydavateľstvo: Motýľ