V prospech sviežosti

Je to nepríjemné. V podpazuší cítite vlhko, šaty sa vám lepia na telo, vôkol  sa šíri  pach. Najradšej by ste sa niekam skryli či prepadli pod zem. Pozitívne je, že si to uvedomujete a snažíte sa urobiť všetko preto, aby ste sa vyhli tomuto pocitu.

 

Sú medzi nami aj takí, ktorí s niečím podobným problém nemajú. Jednoducho sú imúnni a dostať sa do ich blízkosti je hotová katastrofa. Nech už je dôvodom potenia čokoľvek, teplo, stres, alebo choroba, vždy sú možnosti, ako potenie zmierniť či eliminovať.

Ak mávate problémy s potením v podpazuší, nezúfajte. Nie je to nič, čo by sa nedalo riešiť. Stačí sa porozhliadnuť po obchodoch a dobre si vybrať. Výrobcovia prípravkov na telo totiž sústavne pracujú na tom, aby zdokonalili ich zloženie, dodali im nové ingrediencie, ktoré potláčajú a eliminujú telesné pachy.

Možností je veľa. Vyberajte také, čo jemne voňajú po čistej bielizni, ale vďaka technológii Motionsense pôsobia ešte skôr, ako sa začnete potiť. Pôsobia totiž okamžite, len čo sa začnete pohybovať. Dodajú vám pocit sviežosti pri rannom strese, na ceste do práce, počas dňa, keď sa budete venovať deťom, aj na večernej prechádzke.

Či už si vyberiete antiperspirant ako guľôčku alebo sprej, účinok bude vždy zaručený. Zbavíte sa pocitu spoteného podpazušia ešte skôr, ako sa spotíte.

Autor: -aka-