V metalickom lesku v DEICHMANN

Každoročný letný trendMETALICKÁ OBUV – je opäť tu! Doplňte svoje módne inšpirácie o pútavé trblietavé modely.
Aké sú tento rok najväčším hitom?

 

Absolútnym must-have sú bezpochyby nízke metalické sandáliky. Sú totiž maximálne pohodlné a hodia sa ku všetkému. Keď už naozaj neviete, čo na nohy, metalické sandále vás vždy zachránia! V kolekcii DEICHMANN nájdete ako jednoduché minimalistické trblietavé modely, tak zaujímavé sandáliky s prepletanými remienkami, alebo zdobené kamienkami. Z farieb dominujú strieborná, ružovozlatá a zlatá, ale aj metalické prevedenie ďalších odtieňov, napríklad metalická pastelovo ružová, pastelovo modrá, mätová, fuksiová, oranžová či žltá.

Krok vedľa neurobíte ani s metalickými šľapkami. Stavte na maximálny komfort a vkĺznite do metalických žabiek s anatomicky tvarovanou stielkou. Hitom sú aj metalické šľapky v štýle espadrilek. Pokiaľ sa chystáte ešte tento rok k vode, trblietavé modely zo syntetických materiálov sú ideálnou voľbou.

Čaká vás v lete svadba, krstiny, či oslava významného jubilea? Dolaďte svoj slávnostný outfit elegantnou metalickou obuvou na podpätku. Či už to budú trblietavé vysoké sandáliky, alebo slingback lodičky, to už je len na vás.

Zdroj: Mária H.