V kožušinke nielen teplo, ale aj štýlovo

Táto sezóna v sebe nesie jednoduchú eleganciu, aj výrazné modely. Keďže sa predpovedá tuhá zima, je ideálny čas porozmýšľať nad vhodným teplým kabátom oteplené kožušinkou, no v šatníku by nesmel chýbať aspoň jeden kúsok krásnej kožušiny v podobe vesty. A pokojne môže prísť aj mráz!

Ženská v kožúšku

Vyberte si vhodný strih k vašej postave, moderné sú rovno strihané modely. Tie vyniknú aj na nižších, aj na vysokých ženách. Pekne ukážu aj mierne áčkové strihy, pokiaľ nie sú vaše miery práve najideálnejšie. Keďže túto zimu dominuje biela farba a jej odtiene ako smotanová a béžová, tieto farby na kožúšku vyniknú na každej z vás. No trendové sú aj farebné vesty, ktoré na jednofarebnom tričku či pulóvri dodajú ten správny štýlový nádych. Kožušinová vesta najlepšie vynikne na jednoduchom podklade.Kombinujte ju s pletenými svetrami, s kožou i hodvábnou blúzkou. V tomto počasí si ju môžete obliecť aj na kabát s úzkymi rukávmi. Svoj vzhľad okoreňte štipkou nedbalej bohémskej noblesy. Vynikajúco vyzerajú so šatami s retro vzorom alebo so širokými nohavicami. Tieto kúsky si skutočne môžete obliecť ku všetkému- k džínsom, pleteným i spoločenským šatám, legínam.

Kožúšok na postave vynikne, no zároveň má aj praktický účel- príjemne zohreje a vy sa v ňom budete výborne cítiť. Predovšetkým žensky! Najideálnejšie sú také, ktoré vám zakryjú kríže. Pri miernejšej zime si namiesto kabáta môžete prehodiť kožušinové pončo alebo polopončo- polovestu. No pozor na vzory a farby, kožušinová vesta je sama o sebe výrazný módny doplnok.

 

Aj v zime sa dá obliecť štýlovo a originálne

Elegantný pôvab vám dodajú aj kožušinové doplnky – šály, štóly a rukavičky. Oživia váš zabudnutý kabát, ktorý ste si roky neobliekli. Pôvabná elegancia je pojem, ktorý sa k tomuto outfitu dokonale hodí. Ste skôr športový typ? Pohodovou kombináciou je aj napríkladšportový kožúšok v rustikálnom štýle a dlhšia károvaná košeľa. Nebojte sa vrstviť.  Pod krátky kožúšok môžete vrstviť podľa svojho vkusu a nálady – top, košeľu aj džínsovú bundu.

Ukážte svoj štýl a radosť zo zimy práve zaujímavými kúskami v šatníku. Ľahkosť a jemnosť tohto odevu už pretrvávajú desaťročia a naďalej dodávajú žene jej pôvab a eleganciu.  A sama budete vedieť odpovedať na otázku, či sa dá zaujať aj v zime?!

 

Zdroj: http://webmagazin.teraz.sk/styl/moda-styl-zima-kabat-trendy/1351-clanok.html

Foto: http://www.larastyl.sk/lara/4-MODNE-HITY/4-Modny-hit-KOZUSINOVA-VESTA

http://www.luxurymag.sk/424/prebudte-v-sebe-zviera-chlpate-kozusinove