V čase ohrozenia aktivujte na maximum silu svojej imunity a bráňte sa!

Viete, ako sa chrániť proti chrípke a ochoreniam, ktoré sa na nás valia z každej strany? O umývaní rúk, nenavštevovaní nákupných centier a miest s vysokou koncentráciou obyvateľov ste už iste čítali a odporúčania dodržujete. Nezabudnite však ani na prirodzenú obranyschopnosť organizmu, na to, že ak je človek v dobrej kondícii a imunita mu funguje, ako má, zvyšuje sa tým pravdepodobnosť, že neochorie, alebo v prípade choroby môže mať ochorenie ľahší priebeh.

Vyhnite sa konzumácii múky a cukru, vsaďte na ovocie a zeleninu a siahnite aj po výživových doplnkoch, ktoré nájdete na pultoch lekární aj v ponuke e-shopov. Jedným z nich je aj výživový doplnok stravy Preventan®. Vo forme cmúľacích tabliet dáva šancu každému podporovať  svoj imunitný systém, aby medveďou silou dokázal zabojovať už proti prvým náznakom viróz, chrípky, infekčným ochoreniam. Účinnou zložkou doplnku stravy Preventan® je jedinečná zmes biologicky aktívnych látok ProteQuine® (aminokyseliny, oligopeptidy a nukleotidy) v kombinácii s vitamínom C, ktorá pomáha aktivovať obranný imunitný systém organizmu a prispieva k zníženiu miery vyčerpania a únavy aj počas náročných zimných mesiacov. „Práve počas chrípkového obdobia, kedy ľudia častejšie siahajú aj po prípravkoch na podporu imunity, sme sa rozhodli zvýšiť výrobu nášho produktu, aby na trhu nenastal jeho výpadok,“ hovorí Martin Skrzypczak, marketingový riaditeľ spoločnosti Neuraxpharm Slovakia, a.s. pre produkt Preventan® na Slovensku. „Myslíme si, že každý človek má právo preventívne sa chrániť pred chorobami a využiť silný potenciál vlastnej imunity v časoch náročných na ochranu zdravia,“ dodáva.

Na pultoch lekární aj v e-shope www.preventan.sk je produkt na výber ako Preventan® Classic bez príchute aj s príchuťou (odporúčaná cena 30 tbl. balenia je 5,70 €) na dlhodobé užívanie pre celú rodinu (deti od 3 rokov, dospelí, seniori) a ako Preventan® Akut so zdvojnásobenou dávkou biologicky aktívnych látok ProteQuine® a vitamínu C pre prípad, že vás už choroba „obchádza“ a vy s ňou potrebujete urýchlene zabojovať (odporúčaná cena 30 tbl. balenia je 6,10 €). Aj Preventan® Akut je v ponuke bez príchute a s príchuťou (pre deti od 3 rokov, dospelých a seniorov). Pre najmenších je určený Preventan® Junior v klasickej forme aj vo forme Akut (odporúčaná cena 30 tb. balenia je 6,10 €).

Viac informácií o produktoch a spôsobe užívania nájdete na: www.preventan.sk 

2020/03 V čase ohrozenia aktivujte na maximum silu svojej imunity a bráňte sa!