Užite si Valentína s Boney M.

Sviatok všetkých zamilovaných sa blíži a s ním aj prípravy aktivít či darčekov pre partnerov a partnerky. Pre tých, ktorí uprednostňujú zážitky, radi si užívajú koncertnú atmosféru a chcú potešiť svoje polovičky trochu inak, sú vstupenky na koncert výborným riešením. Fanúšikovia diskotékových hitov zo 70. a 80. rokov zaiste ocenia príchod hudobnej formácie Boney M. do Bratislavy už v marci. V rámci koncertu budú môcť stráviť noc plnú zábavy po boku svojich najdrahších. Skoršie narodení si zasa s dávkou nostalgie zaspomínajú na časy randenia, keď u nás vládol „Boney M. boom“.

Romantická večera pri sviečkach, pri ktorej obdaríte svoju polovičku vstupenkami na koncert v obľúbenom žánri milovanej osoby sa môže stať nezabudnuteľne stráveným valentínskym večerom. „Sviatok všetkých zaľúbených nesie so sebou príležitosť venovať svojim najbližším niečo, na čo budú ešte dlho spomínať. Máme za to, že práve zážitkové darčeky, akým je napríklad aj koncert formácie Boney M. sú omnoho hodnotnejšie ako darovanie CD nosiča. Je neporovnateľné zažiť atmosféru naživo a vypočuť si nahrávky v pohodlí domova. Aj preto sme sa snažili naplánovať koncert tak, aby lístky mohli byť milým valentínskym prekvapením,“ povedal jeden z organizátorov koncertu.

Boney M__foto 1

Lístky na koncert sú v predaji v sieti www.predpredaj.sk (http://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/2553/boney-m–hostia), vo vybraných predajniach spoločnosti Telekom a partnerských centrách