Už ste vyskúšali žltú?

Už ste vyskúšali žltú?

Žltá si svojou pozitívnou energiou získa hádam každého nadšenca módy. Ale nielen to. V poslednej dobe si získala aj mnohých návrhárov či celebrity, ktorí túto farbu zaradili, či už na prehliadkové móla alebo ňou zaplavili svoj instagram. Trúfnete si aj vy zaradiť túto výraznú farbu do svojho šatníka?

 

Pristane každej
Aj keď je pravda, že žltá je pomerne výrazná farba a mnohé ženy sa jej preto často vyhýbajú oblúkom, v podstate je vhodná pre každý fototyp. Rovnako pristane brunetám aj červenovláskam, ale dovoliť si ju môžu aj blondínky. Samozrejme, že treba zvoliť ten správny odtieň.

Zároveň sa žltá veľmi dobre kombinuje aj s ostatnými farbami. Výrazná farba vám nielen zvýši sebavedomie, ale zároveň vám svojou pozitívnou energiou dokáže zdvihnúť náladu aj v upršaný pondelok.

 

Jarná nálada
Žltá je naozaj ľahko kombinovateľná farba. Úplne najviac jej podľa mňa svedčí biela, ale jedinečnú kombináciu vyčarujete spolu so smaragdovo zelenou. Ak milujete jar, tak sa do nej môžete doslova obliecť. Stačí zvoliť žltý top a kvetovanú sukňu.

 

Aj málo stačí
Pokiaľ si predsa len netrúfne na žtlý top, nohavice, sukňu či sako, pokojne môžete siahnuť po žltých doplnkoch. Takto dokážete aj nenápadný look úplne rozžiariť.

Veľkým hitom začínajú byť sponky a rôzne ozdoby do vlasov – vyberte si teda tie v žiarivých žltých odtieňoch. Nezáleží či to bude čelenka, sponky alebo šatka.

 

Zdroj: AVE
Foto: pinterest.com