Urobte si výlet do Thermal Parku Vrbov

Príďte si počas leta odpočinúť do Thermal Parku Vrbov. Thermal park sa počas karantény pripravoval na opätovné znovuotvorenie rôznymi renováciami a úpravami areálu. Cieľom bolo zvýšiť komfort pre budúcich návštevníkov a navodiť pohodovú a ničím nerušenú atmosféru.  

 

Aké sú novinky?
V areáli boli kultivované trávnaté plochy,  zrenovované bazény, schodištia, parkovacie plochy, lehátka a dinopark. Tak isto  zrekonštruovaný vnútorný bufet. Najväčšou renováciou prešli ubytovacie priestory v bungalovoch. Prebehla kompletná sanácia izieb s následným zariaďovaním interiérov.

Relax a svätý kľud…
Dôvodom, prečo navštíviť Thermal Parku Vrbov je geotermálna voda. Pre svoje účinky je vyhľadávanou ľuďmi zo širokého okolia aj zo zahraničia. V areáli je k dispozícii 10 bazénov z toho 4 detské. K príjemnej relaxácii prispievajú okrem termálnej vody aj trysky s prúdmi tečúcej vody. Výhodou je tiché prostredie, kde nebudete vyrušovaní rámusom z rádia ani hlučným prostredím

  • Thermal park Vrbov je okrem vynikajúcej vody známy svojimi zelenými plochami poskytujúcimi návštevníkom oddych v prírode na lehátkach, či dekách. Nemenej skvelým benefitom, ktorým sa nemôže pochváliť veľa kúpalísk je pohľad na končiare Vysokých Tatier a okolitú prírodu.
  • Mnohí si určite prídu na svoje na ihrisku plážového volejbalu. Vypožičať si tu môžete volejbalové lopty, bedmintonové aj speedmintonové rakety.

Areál má k dispozícii miesta na parkovanie, ktoré tiež prešli úpravou. Thermal Park Vrbov sa nachádza 16 km od mesta Poprad, neďaleko diaľnice D1.

Počas leta bude dbať termal park na bezpečnosť návštevníkov vo vzťahu k pandémii a dodržiavať všetky pokyny Úradu verejného zdravotníctva. Thermal Park bude otvorený denne od 9. do 22. hodiny. Všetky bližšie informácie nájdete na webovej stránke termal parku.  www.termalnekupalisko.com

Zdroj: Radovan Č.