Univerzálne šatky pre deti a ich spokojné matky

Vzťah matky a dieťaťa má obrovský význam pre jeho duševný a fyzický vývoj ako aj fungovanie v dospelosti. Nie len preto je vhodné si s ním od narodenia vytvárať to najsilnejšie puto, ktoré koniec koncov pomáha obom zúčastnením stranám.

Dá sa to dosiahnuť viacerými spôsobmi, no najideálnejšie je dodržať tesnú blízkosť matky s novorodencom. My vám prinášame novinku, s ktorou to nebude vôbec žiadny problém. Stačí, ak budete pokračovať v krátkom čítaní a dozviete sa viac.

Žiadne obmedzenia
Chôdza s kočíkom je klasický spôsob pohybu matky s dieťaťom, neustále to ale praktizovať asi nejde. Ani vozidlá nie sú pre tento prípad celkom ideálne, minimálne nie v momente, keď sa potrebujete pohybovať v interiéri, ktorý je často členený na niekoľko poschodí, po ktorých sa musíte s dieťatkom transformovať na požadované miesto.

Vyberte si univerzálnu šatku
Ak by sme sa vrátili k moderným a multifunkčným kočíkom, ktoré dnes disponujú tými najlepšími funkciami, ani tu to nie je až tak ideálne. Predsa len dieťa je niekedy ako živé striebro a musíte dávať pozor na každý jeho pohyb. Ani v kočíku preto nemusíte mať úplnú istotu. Vyskúšajte šatky pre deti! Unikátny kúsok pre každú jednu matku, ktorá si chce so svojím dieťatkom užiť všetky spoločné chvíle.

Uľahčíte si materskú dovolenku
Novorodenec potrebuje stálu prítomnosť matky. Jej prirodzené ľudské teplo mu dáva pocit bezpečia, vďaka čomu sa dieťa stáva pokojnejšie, menej plače a ľahšie spí. Neustále ho nosiť na rukách bez podpory je predsa nemysliteľné, aj keby ste sa akokoľvek snažili. Ak sa k tomu pridajú domáce práce, niet pochýb o tom, že to jednoducho nezvládnete. Časom síce vaše deti vyrastú a vy ich budete môcť umiestniť na niekoľko hodín do tej najlepšej súkromnej škôlky v Trenčíne, ale dovtedy by ste si to mali zjednodušiť.

Správne rozloženie záťaže
Je hlavným dôvodom, vďaka ktorému je nosenie detí s pomocou týchto šatiek jednoduchšie, príjemnejšie a pohodlnejšie. Matka bude spokojná a dieťa z prítomnosti najdôležitejšej osoby v jeho živote doslova očarené. Samozrejme, že vám nič nebráni vtom, aby ste mu z času na čas dopriali aj pocit slobody a s pomocou pekných hračiek zaujali jeho pozornosť zasa iným spôsobom.

Pokiaľ si ale zaobstaráte tento unikátny kúsok, oceníte to hneď z niekoľkých dôvodov. Jedným z nich je aj to, že vám nezaberie takmer žiadne miesto vo vašom šatníku, pretože ide väčšinou o jednoduchý kúsok látky, ktorý kreatívni výrobcovia premenili na nenahraditeľnú pomôcku pre moderné matky a ich deti. Stačí si ho len objednať.

Foto: Ingimage