Unisex je sexy

Unisex košeľa

Nosenie pánskych vecí sa zaužívalo pod názvom „unisex“ a navyše je to aj sexi! Už dávno neplatí, že košeľa väčšia o dve čísla vystrčená pod pás je nevkusná. Zlaďte ju so štýlovými doplnkami a stane sa originálnym kúskom vášho outfitu!

Muži sa do vás zamilujú
Prečo by mal byť XXL kúsok príťažlivý, keď vy nosíte veľkosť S? Odpoveď je jednoduchá. Spontánnosť. Je to podobné ako keď sa ráno ponáhľate a vezmete na seba prvé čo vám príde pod ruku. Muži milujú spontánne veci a ešte viac spontánne ženy. Veľká košeľa pôsobí uvoľnene, štýlovo a práve naopak, zvýrazní vaši útlu postavu. Nebojte sa výziev a skúste tento trend aj vy.

Oživte svoj šatník
Okrem toho každá z nás pozná ten pocit kedy si myslí, že všetko oblečenie mala na sebe už aspoň stokrát a pritom má skriňu plnú vecí. Aj toto je jedna z čŕt našej ženskosti. Prelomte teda ľady a siahnite po niečom drsnom. Budete pôsobiť originálne, rozšírite si svoj šatník o nový kúsok a navyše, celý deň sa budete cítiť pohodlne.

Ako ju nosiť
Nemusíte mať obavy, že vám košeľa nesedí. Tak to má byť. Čím väčšia, tým lepšia. Môžete ju nosiť voľne, zopnutú, či zviazanú na bok. Kreativite sa medze nekladú. Ak sa bránite vzdať sa svojich ženských kriviek môžete košeľu na páse stiahnuť vhodným opaskom. Odvážnejšie môžu pridať výrazné šperky, či brošňu, ktoré len podčiarknu originálny štýl.

Elegantná aj ležérna
Ak so žehličkou nie je veľká priateľka, nevadí. Zvoľte ležérny typ košele v kombinácií s bavlneným tričkom a džínsami. Dlhšie košele môžete skombinovať k legínam spolu s teniskami či balerínkami. Ak preferujete elegantný štýl košeľa vám pristane aj k lodičkám, či k obľúbenej kabelke. Nosiť ju tak môžete aj do práce, či na oficiálne príležitosti. Váš Man look neprehliadne žiadna vaša kolegyňa.