Umyje okná aj povysáva. Ukončená súťaž!

Zvládnite jarné upratovanie bez presilených zápästí a bolesti krížov! Zaobstarajte si pomocníka, s ktorým vás aj veľké čistenie, drhnutie, leštenie a vysávanie bude baviť!

 

Multifunkčný čistič okien Orava Lautus s mokrým a suchým odsávaním nečistôt je kombináciou dokonale priliehajúcej stierky a odsávača. Okná najprv umyte vodou s trochou čistiaceho prostriedku a potom ich už len „prejdite“ zhora dole čističom. Ten špinavú vodu odsaje ako malý vysávač do 120 ml nádržky bez kontaktu vašich rúk so znečistenou vodou.

 

Okná vyleští tak, že na nich neostane žiadna špina. Ergonomicky sadne do ruky, vďaka 360-stupňovej otočnej hlave a nízkej hmotnosti sa ľahko obsluhuje, do boja s nečistotami vo výškach je vybavený teleskopickou tyčou a na jedno nabitie pracuje až 30 minút.

Oceníte ho aj pri čistení zrkadiel, obkladačiek, sklenených stolov či sprchového kúta. Celý rok vám poslúži aj na suché vysávanie záclon, gauča a postelí. S 15 % zľavou môže byť teraz váš v rámci akcie Orava Jarné upratovanie len za 33 €.
www.orava.eu